Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

5 nejbohatších superdědiců z řad zlaté mládeže: Prohlédněte si lovnou zvěř pražských zlatokopek! Který ze synků bohatých je právě volný?

Zdroj: herminapress.cz, profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Zapomeňte na hokejisty. O těch jako o primárním cíli zlatokopek může mluvit jen neznalec. Pokud totiž hokejka nehraje u Amíků nebo v Rusku, není to žádné terno a ve třiceti konec.

Podívejte se na přehled zlatých chlapců, kterým skáčou modelky automaticky do postele v naději, že tím získávají šanci na jackpot v podobě sňatku bez předmanželské smlouvy a tím pádem pohádkového bohatství, jen co dojde na závěť!

Těmhle hošíkům se prostě vyplatí v Kozičce na záchodě dát. Nebo vlastně ne, až na druhém rande, jinak si tě nebude vážit...

1. Jan Charouz

Pohledný, pětadvacetiletý synek významného podnikatele a majitele sítě autosalonů má kromě vizáže jedno velké plus, je vyhlášeným gentlemanem, má zahraniční vzdělání a je úspěšným automobilovým závodníkem, předloni byl dokonce testovacím jezdcem ve stáji formule 1. S bratrem jednou zdědí rodinný podnik a obrovský majetek, který je částečně vzpomínkou na divoká devadesátá léta, kdy jeho otec čile úvěroval u legendární IPB a geniálním fíglem s využitím České konsolidační agentury získal aktiva v hodnotě vysoko přes miliardu. Charouz junior tak spolu s bratrem zdědí vlastnické podíly v řadě společností, televizní kanál a spoustu dalších hraček, které z něj udělají dokonalou partii. Charouz je postrachem dámských ložnic, zaláskovaný na vážno byl jen ve tříletém vztahu se slovenskou miss roku 2000 Michaelou Strählovou, se kterou se dokonce zasnoubil, ale děvče nakonec ostrouhalo. Holky, šance tady pořád je a mladej navíc vypadá k světu a umí se chovat!

2. Jaroslav Tintěra

Nekorunovaný král noční Prahy, úspěšný pokerový profesionál a buldozer modelkovských srdíček je synem Jaroslava Tintěry, spoluzakladatele obří stavební firmy Chládek & Tintěra, a.s., s miliardovými obraty. Junior, kterému je třicet a je v ideálním věku na ochočení, ale není snadnou kořistí. Partnerky střídá jako na běžícím pásu a doslova přitahuje zejména modelky a celebrity. Naposledy chodil s vnučkou Jana Kačera, modelkou Josefínou Šumovou, kterou ale nedávno opustil. Jeho postelí prošly desítky finalistek Miss, byl spojován s několika topmodelkami, dvěma moderátorkami zpravodajství a známou pornoherečkou. Zlatokopky nepřitahuje jen jeho majetek, Tintěra to s ženami umí a zahrnuje je luxusními dárky a pozorností a dojem dělá i jeho bezmála třísetmetrový luxusní byt na pražském Proseku. Nezkrotila ho zatím žádná: "Nic nehrotím a čekám na tu pravou. Než se jí dočkám, rád bych se ještě párkrát spálil s těmi nepravými," směje se dědic, jehož budoucí manželka určitě nebude muset pracovat. Momentálně je volný, nejčastěji je k potkání ve vyhlášených barech v okolí Dlouhé ulice.

3. Janek Bartoška

Specifický případ a "nejchudší" z party. Kamarád Charouze jednou zdědí "jen" majetek v hodnotě několika desítek milionů, bohužel bez karlovarského filmového festivalu, který tatínkovi nepatří, i když to tak vypadá. I tak mu spadne do klína rozsáhlý majetek včetně zajímavých nemovitostí. Bartoška junior býval vyhlášeným pařmenem bez budoucnosti, v posledních letech se ale hodně zklidnil, studuje v USA a významně se organizačně podílí na festivalovém zákulisí, kde dávno není brán jako ten s protekcí. Naposledy randil s nádhernou Hankou Drozdovou, na festialu ve Varech ho očarovala Tereza Voříšková, která mu prý dala košem. Takže holky, pokud chcete vilu, prachy, tantiémy a doživotní VIP vstupy na všechny mejdany ve Varech, koukejte jednat, než bude pozdě!

4. Tomáš Topolánek

Rozjívený osmnáctiletý fracek, syn bývalého předsedy vlády s rozsáhlým movitým i nemovitým majetkem, miluje luxus stejně jako jeho otec. Do školy rád jezdí v Audi R8, miluje společnost finalistek Miss a ve Špindlu má vždycky nejlepší bundu. Chráněnec otcova guru Marka Dalíka má nalinkovaný bezstarostný život v luxusu a holky to moc dobře vědí. Chlapec je jen trochu nezralý a neumí pít, ale jestli máš trpělivost a vizáž luxusní štětky, rozhodně to stojí za pokus. Neprohloupíš!

5. Král dědiců - Jakub Malina

Jeden z nejbohatších mladíků na ženění ve střední Evropě je pro zlatokopky něco jako Zlatý grál. Syn pohádkově bohatého kontroverzního podnikatele a přítele kmotra Mrázka Tomáše Maliny. Junior žije v nepředstavitelném luxusu a má jedno velké plus, je poměrně hezký, což se vždycky hodí. Potrpí si na to nejlepší, jeho postelí prošla takřka každá hvězda přehlídkových mol, na kterou si ukázal. Vyhlášený milovník alkoholu a rychlých vozů teď brousí bývalou anorektičku a královnu nočního Londýna Elišku Bučkovou, která by ho, čistě statisticky, měla v listopadu omrzet. Malina je chodící miliarda a jeho predátorky si ho bedlivě střeží, nezbývá než se ometat okolo a doufat, že na vás ukáže prstem. Nebo ho nakonec urve Bučková?

Související články

Další články