Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

5 nejblbějších pořadů, kterými nás zásobuje televize Prima

Ahoj, my jsme tak moc Prima, že z toho jde mráz po zádech.
Už jsme si probrali ČT a Novu, tak teď završíme triumvirát českých televizí Primou.

Aby to „Primákům“ nebylo líto…

1. Jak se staví sen

Krásný příklad toho, jak se dá i celkem normální pořad zničit výběrem nenormálních moderátorů. Po tom, co byl vypuzen rozdováděný Pavel Cejnar, který s účesem na koláč a megafonem u pusy otrávil snad všechny účinkující, přišel ekvivalent z opačného pólu zábavy. A to Laďka Něrgešová, která pro změnu vypadá, že ji všichni celou dobu neuvěřitelně serou a že už by chtěla jít domů. Plus samozřejmě ještě rady designérů, kteří koupí v Ikee červenou vázičku, protože má paní Jaruška ráda barvy.

2. Křižovatky života

Hrané rekonstrukce dramatických příběhů ze života. Dcera uteče z domu, syn dostal trojku z matiky a tak dál. Když se to takhle napíše, tak si řeknete, no dejme tomu, ovšem pak přijde to provedení a to je teda peklo ultra union. Ono to celé vlastně vypadá jako nějaký bulharský, podfinancovaný pornofilm z roku 1974. Zejména co se hereckých výkonů a scénáře týče. Nicméně je to tak blbé, až je do vtipné, a jestli jste milovníci cynického černého humoru, je to pro vás jasná volba, protože je to tak dekadentní, až je to geniální.

3. Máme rádi Česko

Něco jako Zázraky přírody a Kufr dohromady. Akorát pro mladší publikum, protože je tam Libor Bouček a Kuba Prachař. A to pro publikum, které místo smíchu dělá: Vůůůůů. A samozřejmě ještě Martin Dejdar, který se směje svým vlastním vtipům dřív, než je dořekne. Kdy už nás konečně přestane bavit smát se něčemu jen proto, že se tomu směje ten, kdo to řekl?

4. Vychytávky Ládi Hrušky

Otázka na všechny fanoušky Ládi Hrušky. Kdyby se Láďa rozhodl, že začne stavět auta stejným způsobem, jak vařil a teď vychytává, chtěli byste v těch autech jezdit? Posadit do nich svoje děti? A to není nic proti Láďovi samotnému, který jen našel díru na trhu. Nebýt toho, že se půl národa radši nají listí a jehličí, protože je to levnější a rychlejší, byl by Láďa dodnes jen ten, kdo v přímém přenosu řekl šukat místo šupat.

5. Prostřeno

Český národ v přímém přenosu. Čert vem jídlo, tady jde hlavně o podívanou do hlav lidí, kteří tady s námi žijí. A že je to kolikrát smutný pohled. Kam se hrabou uprchlíci, muslimové, cikáni, politici, souznění se Zemanem, nesouznění se Zemanem na to, když vám někdo do polívky dá houby, přestože vy je tam nedáváte. Dnešní večer se mi vůbec nelíbil, dávám hostiteli 1 bod a ještě mu přejedu psa.

Mohlo by vás zajímat

Další články