Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 nejbizarnějších výmyslů o ztrátě tiketu, které lidé volají, aby od Sazky získali 2,4 miliardy

Výhru by chtěl každý.
Zdroj: Profimedia.cz
V pátek 15. května večer se změnil život neznámému šťastlivci z Česka poté, co vyhrál rekordní sumu v EuroJackpotu. Do klína mu spadlo infarktových 2,466 miliardy korun! Sice se už ví, že výherce pochází z Pardubického kraje, sám se ale ještě stále nepřihlásil. Zvládají se za něj ale přihlašovat desítky jiných!

„Do dneška na naše call centrum a na můj mobilní telefon volaly desítky lidí, kteří tvrdí, že v pátek vyhráli miliardy. Většinou prohlašují, že výherní tiket ztratili nebo omylem vyhodili, a ptají se, co mají nyní dělat,“ uvedl pro Právo Václav Friedmann, mluvčí Sazky.

Tady je pět nejšílenějších výmluv, které naši kreativní spoluobčané použili, aby se k vymodlené výhře, která ovšem není jejich, dostali.

  1. Nejčastější je prý klasika. „Byl to můj tiket, ale někdo mi ho ukradl.“
  2. Na linku Sazky volala žena, která se dlouho a vcelku přesvědčivě snažila tvrdit, že jí výherní tiket sežral pes.
  3. „Zavolali lidé, kteří prý tiket ztratili, ale navrhli, že když jim vyplatíme polovinu, tu druhou si můžeme nechat,“ potvrdil další šílený nápad volajících Friedmann.
  4. Volají lidé, kteří chtějí kontakt na výherce! To je hodně sofistikované.
  5. Ozvaly se ženy, které nabízejí výherci sňatek (samozřejmě z čisté lásky). A jen tak mezi námi, kde je psáno, že výhercem je nutně muž?

Prachy jsou prostě prachy a pro jejich získání jsou lidi schopní všeho. Jak vidíte, v dnešní době si za ně koupíte i ženu, která si vás vezme a bude vám věrnou společnicí, manželkou, milenkou i kamarádkou, dokud vám nedojdou.

Související články

Další články