Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

5 nejbizarnějších manželek v historii Výměny: Na tyhle dámy musíte mít silný žaludek

5 nejbizarnějších manželek.
+ Dalších 19 fotografií
Reality show Výměna manželek je u nás obrovským hitem. Na televizních obrazovkách tento formát běží už neskutečně dlouhých třináct let a jde vidět, že to lidi neustále baví. Za velký úspěch vděčí Výměna manželek jistě i tomu, že naše republika je plná podivínu a bizarních lidí, kteří se nezdráhají za vidinou snadno nabytých peněz propůjčit nejenom svoji rodinu něčemu takovému. Pojďme si připomenout 5 manželek, které se zapsaly jako legendy a jejich příběh by neměl být nikdy zapomenut.
  • 1. Iva a Marian

Dvojice Iva a Marian rozpoutala po odvysílání obrovské diskuze a emocemi se to nejenom na sociálních sítích hemžilo. Lidé absolutně nedokázali pochopit styl jejich života a způsob jak tihle dva spolu mohou fungovat a vychovávat dceru.

Upozornili na sebe hlavně astronomickým věkovým rozdílem, který činí šílených 27 let. Rovněž se lidé pozastavovali nad chováním Ivy, která show předčasně ukončila. Náhradní rodina si stěžovala, že Iva nic nedělá a o děti není postaráno.

Iva a Marian se podle svých slov seznámili, když bylo Ivě čtrnáct let. Prý si začali psát na Facebooku a nakonec to dali dohromady. Na první sex ale čekali do patnáctých narozenin. Po skončení Výměny prožívali oba dva peklo.

Marian byl veřejností neustále označovaný za pedofila a oběma chodily výhružné zprávy a dopisy. Všechno se poměrně uklidnilo až v době, kdy Iva dosáhla plnoletosti. Jejich životní příběh je pro spoustu lidí bizarní a nepochopitelný, ale při hlubším zamyšlení, jakmile Iva změnila styl výchovy a práce doma, tak jsou prakticky obyčejnou rodinou, jakých jsou v Česku stovky.

Nebo opravdu někoho pohoršuje v dnešní době věkový rozdíl?

Barometr bizarnosti 55%

  • 2. Špindíra Věra

Na špindíru Věru snad nelze zapomenout. Matka dvou dětí, která postrádala jakékoliv hygienické návyky a své nepochopitelné chování ještě omlouvala. Divákům musí zůstat v živé paměti jak si Věra ani nečistila zuby, načež to omlouvala tím, že ji z čištění zubů bolí dásně.

Nejhorší ze všeho ale bylo, že žila s přítelem a dětmi v malém kamrlíku, kde oba dva kouřili jednu cigaretu za druhou a v těsné blízkosti „vychovávali“ dítě, které mělo problémy s dýcháním. Po skončení Výměny Věra odmítla jakoukoliv zodpovědnost a místo nějakého sebeuvědomění házela vinu na koho mohla.

Věra byla ukřivděná a tvrdila, že z ní špínu udělal štáb. Dokonce si na pár dní založila blog, kde všechno vysvětlila. Přitom sama před dvěma lety odmítla možnost své chování v televizi komentovat.

Mezi největší koníčky Věry patřilo koukání do výloh obchodů a kouření. A to už mluví za vše.

Barometr bizarnosti 90%

  • 3. Mačkáš mi hada debile

Kdo aspoň občas sleduje Výměnu manželek, tak mu nemohl ujít díl, který je pověstný svojí hláškou „Mačkáš mi hada“. Tahle Výměna byla snad osudová. Na jedné straně Jana, milovnice hadů, která u diváků budila pohoršený dojem a na straně druhé Sabina se svým přítelem Tomášem, který nejenom, že třetí den souložil s náhradní mámou Janou, ale také se z něj vyklubal nakonec gay pornoherec.

Navíc po Výměně začaly lítat obvinění týkající se drog, souložení a podobných věcí, které by se na veřejnosti prát rozhodně neměly. Bohužel, někteří lidé nedokáží ovládat své emoce ani v dospělém věku.

Celá tahle skvadra byla bizarní od první chvíle. Mezi osmi očima to vypadalo, že si děvčata doslova vyškrábou oči, ale nakonec to skončilo docela překvapivě. A co taky čekat od dvou ženských, které se chtějí společně pomstít jednomu muži.

Není nic lepšího, když na něj budou dvě. Typické ženské chování nemyslíte?

Barometr bizarnosti 80%

  • 4. Věra

Příběh paní Věry nebyl zas až tak zvláštní během Výměny manželek jako po ní. Během show to byla prakticky obyčejná ženská, která nejenom vlastní chybou zavinila, v jaké situaci se celá rodina momentálně nachází.

Jejich obydlí bylo opravdu skromné a šlo poznat, že pocházejí ze sociálně slabších poměrů. Na tom by ani tak nic nevadilo, kdyby alespoň vychovávali děti nějakým normálním způsobem. Jenomže děti paní Věry se dost často chovaly jako utržené ze řetězu a šlo poznat, že výchova dost pokulhávala.

Po skončení Výměny ale na paní Věru prasklo, že si přivydělává prostitucí a vlastně si z toho nedělá žádnou hlavu a bere to jako každou normální práci. Podle jejich slov to nedělá pro sebe, aby si kupovala věci, ale pro své děti, kterým to řekla.

Barometr bizarnosti: 70%

  • 5. Hysterická Kristýna

Poslední díl Výměny manželek byl zajímavý hlavně tím, že maminka Kristýna všechny diváky naprosto šokovala tím, že nemá kousek sebereflexe a nějakého sebezapření. Mladá maminka, která vychovává dvě děti s přítelem, které nejsou ani jeho.

To by byl ten nejmenší problém. Ten největšíbyl, že se z Kristýny vyklubal nechutný rasista. Andreu označila doslova za „cigánskou svini“. Dost drzost na to, že se prakticky nezvládla postarat o děti v náhradní rodině a celý chod domácnosti…

Mezi osmi očima pak úplně nesmyslně vypěnila. Naprosto všeříkající byl závěr, kdy pětiletá dcera Jolanka a čtyřletý Pepa odmítli jít ke Kristýně a za matku považovali Andreu. Kristýna tuhle situace opět absolutně nezvládla, a když viděla, že se k ní děti nemají, tak začala po nich úplně zbytečně řvát.

Sourozenci dostali strach a rozplakali se. Místo konstruktivního řešení se Kristýna sebrala a se slovy, že jde pryč, odešla. Právě tahle scéna chytla zas srdce nejednoho otrlého jedince. Přitom když Andrea opouštěla rodinu Kristýny, tak děti plakaly a nechtěly ji pustit.

Barometr bizarnosti 45%

Mohlo by vás zajímat

Další články