Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

5 nejanorektičtějších fotek Bučkové. Po tomhle okamžitě vyluxujete bez výčitek lednici

5 nejanorektičtějších fotek Bučkové. Po tomhle okamžitě vyluxujete bez výčitek lednici
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie

Poruchy příjmu potravy se často týkají právě modelek, na které neúprosný svět módy tlačí, aby byly čím dál hubenější, i když někteří tvrdí, že už to není tak strašlivé jako ještě pár let zpátky. Že ale některé firmy občas na své přehlídky najímají plus size modelky, jež jsou ve skutečnosti akorát, aby si udělaly u veřejnosti dobré oko, neznamená, že je v pořádku celý módní průmysl.

I Eliška Bučková (25) před dvěma roky podlehla myšlence, že když bude extrémně hubená, bude mít víc pracovních zakázek. Jenže tak trochu zapomněla, že holky, co vzejdou ze soutěže Česká Miss, se zkrátka pro světový modeling nehodí, i kdyby se na hlavu stavěly, a laťky Denisy Dvořákové, Hany Soukupové nebo Karolíny Kurkové (30) nikdy nedosáhnou.

Na veřejnost se nikdy nedostalo, co přesně zastavilo Eliščino hladovění, modelka každopádně nějaké to kilo přibrala a snad se už tenhle její zásek, který mohl skončit tragicky, nebude nikdy opakovat. Stačí si připomenout na několika fotografiích, jak nezdravě tahle moravská dívka vypadala.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy