Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

5 nejanorektič­tějších fotek Bučkové. Po tomhle okamžitě vyluxujete bez výčitek lednici

Eliška Bučková v době, kdy téměř nejedla.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Poruchy příjmu potravy se často týkají právě modelek, na které neúprosný svět módy tlačí, aby byly čím dál hubenější, i když někteří tvrdí, že už to není tak strašlivé jako ještě pár let zpátky. Že ale některé firmy občas na své přehlídky najímají plus size modelky, jež jsou ve skutečnosti akorát, aby si udělaly u veřejnosti dobré oko, neznamená, že je v pořádku celý módní průmysl.

Eliška Bučková (25) před dvěma roky podlehla myšlence, že když bude extrémně hubená, bude mít víc pracovních zakázek. Jenže tak trochu zapomněla, že holky, co vzejdou ze soutěže Česká Miss, se zkrátka pro světový modeling nehodí, i kdyby se na hlavu stavěly, a laťky Denisy Dvořákové, Hany Soukupové nebo Karolíny Kurkové (30) nikdy nedosáhnou.

Na veřejnost se nikdy nedostalo, co přesně zastavilo Eliščino hladovění, modelka každopádně nějaké to kilo přibrala a snad se už tenhle její zásek, který mohl skončit tragicky, nebude nikdy opakovat. Stačí si připomenout na několika fotografiích, jak nezdravě tahle moravská dívka vypadala.

Související články

Další články