Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

5 NEJ ZE ZÁKULISÍ STARDANCE: Co jste nevěděli o známých celebritách, které budou vrtět boky?

Celebrity už se nemůžou dočkat, až předvedou své schopnosti.
+ Další 2 fotografie
Oblíbená taneční soutěž StarDance za chvíli zase zachvátí naše televizní obrazovky. Přípravy jsou v plném proudu a my, redakce eXtra.cz, jsme nemohli chybět na tiskové konferenci k připravovanému osmému ročníku show, kde se celebrity učí tančit. Shrnuli jsme pro vás, co je na celé akci to nejzajímavější.

Oblíbená taneční soutěž, kde se zjistí, které celebrity umí vrtět zadečkem a kterým nepomůže ani svěcená voda, je v plném proudu. První díl se bude vysílat už za měsíc, tedy 8. října, a všechny hvězdy se už teď potí, aby to nebyly zrovna ony, kdo budou pro smích. Přeci jen je už teď jasné, že tato show má svých 5 nej, o kterých byste měli vědět.

1. Největší dřevo

Sice se ještě nezačalo tančit, ale podle ukázek ze zkoušek, které nám na tiskovce pouštěli, bylo jasné, že nejméně talentu k vrtění pánve má bývalý fotbalista Ladislav Vízek (61). I když je na něm vidět, jak by strašně rád vypadal jako profík, je soudný a sám sebe nazývá hrochem.

2. Nejvyšší tanečník

Tuhle kategorii na plné čáře vyhrál herec Roman Zach (43). Tenhle sympatický fešák totiž měří 2,02 metru a svou taneční partnerku převyšuje o pěkný kus. Ta však sama přiznává, že je zvyklá na vysoké taneční partnery, tak se s tím vypořádala. Jen je občas složité takovou výšku ukočírovat.

3. Nejprsatější účastnice

Tou je bezesporu Miluše Bittnerová (38). Ta dává zabrat hlavně kostymérům, kteří se bojí, aby herečce ze šatů nevypadla její bujná ňadra. Zatím vymýšlí, jak na to, aby držela na místě, kde mají. Ale rozhodně se budete mít na co koukat.

4. Nejhubenější soutěžící

Z tancujících celebrit je to bezesporu herečka Jana Plodková (35). Ta by z fleku mohla jít na módní molo. Proto se na krásné blondýnce mohli vyřádit návrháři kostýmů, na její bezchybné tělo totiž moc látek nepotřebují. Není co zakrývat, když jakýkoliv gram tuku byste na Janě jen těžko hledali.

5. Nejmladší tanečník

Idol dívčích srdcí Zdeněk Piškula (18) je bezesporu nejmladším účastníkem celého klání StarDance. Dokonce ještě neměl ani možnost si natrénovat nějaké kroky v tanečních jako jeho soupeři. Ale nebere to jako handicap. Je jako nepopsaný papír a věří, že všechny svými ladnými pohyby okouzlí.

Rozhodně to bude podívaná, kterou si nemůžete nechat ujít. Budou to večery plné zážitků, které budou mít další nej a nej. Samozřejmě vás i nadále budeme informovat o novinkách z tanečního klání, které za měsíc uvidíte v České televizi.

Mohlo by vás zajímat

Další články