Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

5 skandálů HIV pozitivního Charlieho Sheena: Střelba na snoubenku nebyla to nejhorší!

Zdroj: twitter
+ Dalších 5 fotografií
Bouřlivák Charlie Sheen (52) má dnes svátek, připomínáme si totiž Světový den boje proti AIDS. Při té příležitosti jsme si posvítili na minulost HIV pozitivního herce. Tolik skandálů snad nemá na triku nikdo jiný v Hollywoodu!

Sheen se za poslední rok docela uklidnil a přestal nás zásobovat jedním skandálem za druhým. V listopadu však musel vylézt z nory, aby se vyjádřil k obvinění, že měl v 90. letech sex s teprve 13letým chlapcem. Přinášíme vám pět dalších šílených kauz, do nichž je Charlie zapleten!

1. Jel navštívit dcery, našli ho nahého a zfetovaného v hotelu

Před pěti lety se herec vypravil na návštěvu dcer Sam a Loly do New Yorku. Svůj nos však nedokázal udržet na uzdě a místo pohodového víkendu s dcerami vyrazil na tah městem, které nikdy nespí. Následujícího rána ho našli nahého a ještě zfetovaného v hotelovém pokoji.

Jelikož není Charlie žádná měkota, o den později už byl doma a světu vzkázal, že měl pouze „alergickou reakci na léky“.

2. Střílel na snoubenku

Před 23 lety se provalilo, že měl Sheen postřelit svou tehdejší snoubenku Kelly Preston (55). Herec o incidentu dlouhá léta mlčel a nevědělo se ani, proč by chtěl své partnerce ublížit.

V roce 2011 se ale Sheen rozhodl ke kauze vrátit. Tvrdí, že se Kelly zranila sama, když chtěla vzít jeho kalhoty. Z kapsy prý vypadl hercův revolver, spadl na zem a nešťastnou náhodou vystřelil. Preston to koupila do ramene.

„Nevěděl jsem, jestli volat policii nebo záchranku. Už mě nebavilo, že si lidé léta myslí, že jsem chtěl Kelly Preston zabít,“ vysvětlil Sheen.

3. Utekl z domácího léčení a napadl milenku

Letos na jaře Charlie utekl z domácího léčení, kde bojoval se závislostí na alkoholu, a venku se dost utrhl ze řetězu. Nezřízeně křičel na svou milenku před drogerií a podle všeho byl dost agresivní. Naštvalo ho, že si jeho milá koupila make-up za 150 dolarů. „Jediné, čeho lituju, je to, že ti tahle sra*ka nerozpustí obličej, ty dvoudolarová dě*ko,“ křičel na svůj doprovod.

Opilý do němoty se potom odebral, odkud přišel.

4. Manželce s kudlou pod krkem vyhrožoval smrtí

Jednoho vánočního rána v roce 2009 zatkli Charlieho v Aspenu. Muže zákona zavolala jeho tehdejší manželka Brooke Mueller (40). Tvrdila, že jí herec držel nůž pod krkem a vyhrožoval jí smrtí.

Policisté sice na ženě neobjevili žádné stopy násilí, ale Mueller jim řekla, že Sheen začal běsnit, když mu řekla, že chce rozvod. Prý ji chytil pod krkem a třískl s ní o postel. „Měla bys mít strach. Jestli to někomu řekneš, zabiju tě,“ měl na ni řvát Sheen s nožem v ruce.

Jenže z tohoto příběhu vyšel nakonec Charlie jako ten dobrý. Brooke byla opilá a po vystřízlivění svá slova vzala zpět.

5. Divoké večírky s prostitukami a přiznání k HIV

Víc než svými rolemi se Sheen dost možná proslavil bouřlivými večírky. Není tajemstvím, že se jich účastnily jak prostitutky, tak prostituti. Právě na jednom z těchto večírků přišel herec k HIV. K tomu, že je pozitivní, se přiznal v roce 2015.

„Jsem tu, abych potvrdil, že jsem HIV pozitivní. Musel jsem zastavit tu vlnu polopravd a povídaček o tom, jak ohrožuji zdraví ostatních. Nic nemůže být vzdálenější pravdě,“ prohlásil tehdy Sheen v rozhovoru s Mattem Lauerem.

O tom by se dalo pochybovat, před rokem totiž vyšlo najevo, že na jedné z nespoutaných párty si Sheen záměrně do krve pořezal nohu. Když ho chtěli ošetřit, hystericky je poslal do patřičných mezí. Kousek zodpovědnosti v sobě přece jenom má!

Související články

Další články