Tak se podívejme na to, jak to s tou ženskou sexualitou je. Přestože žijeme v moderní době, kdy si už téměř vše můžeme zjistit, vzniká snad více mýtů než kdy jindy. Je na čase otevřít oči a říct si, jak to ženy se sexem opravdu mají. Máme pro vás 5 největších mýtů o ženské sexualitě.

1. Ženy na porno nekoukají

No pardon, ale jsme přeci jen také lidi a máme své potřeby. Jak jinak se navnadit, když nemáme partnera a jsme vzrušené?

2. Masturbace? Ne, děkuji!

Tak co, ženy, masturbujeme? No jistě, že ano! A možná častěji než muži. Jen my totiž nejlíp víme, kam sáhnout a jak se nejrychleji uspokojit. To byste se divili, co děláme, když jsme doma samy.

3. Promiň, dnes mě bolí hlava…

Kdybychom se podívali na to, kdo se častěji ze sexu vymlouvá, bude to rozhodně muž, a ne žena. Ty mají na sex naopak chuť až 3× častěji. To jsou věci, co?

4. Počet sexuálních partnerů krát dva

Není pravda, že by ženy nemluvily pravdu o počtu sexuálních partnerů. Naopak nemají problém říct číslo, to spíš muži si trapně přidávají a myslí si, jak jim to pomůže!

5. Nevzrušuje je představa sexu s více muži

Musíme vás zklamat, ale ani tohle tvrzení není pravdivé. Ženy rády experimentují a zkoušejí nové věci. Sex ve 3 patří rozhodně k zajímavé zkušenosti, do které půjde téměř každá žena!