Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

5 mužských z českého šoubyznysu, kteří se nebáli bolesti a nechali se vylepšit. Stálo to ale vůbec za to?

Nejen tito slavní muži podstupují zkrášlující procedury.
Zdroj: Profimedia.cz/archiv eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Nejen kosmetické úpravy či různé zákroky k zdokonalení fyzické krásy patří do ženské zábavy. Muži totiž rozhodně neotálejí a také o sebe rádi nechají pečovat a sem tam nějakou vrásku či kilíčko navíc si nechají odstranit. A že je mezi nimi i dost slavných českých mužů. My jsme pro vás vybrali 5 z těch nejvíc posedlých vzhledem.

Doba je neúprosná a víc a víc dbá na vnější krásu. Zvlášť u těch, kteří se pohybují v šoubyznysu. Toho jsou si vědomi i pánové a nebojí se navštívit kosmetické či estetické studio. A proč vlastně ne? Na tom rozhodně není nic špatného, když se o sebe muži starají. Kdo se toho nebál a podstoupil někdy i bolestivou proceduru?

1. Martin Dejdar (50) Herec se rozhodně nechtěl smířit s tím, že už už oslavil půl století, a navštěvuje pravidelně vyhlášenou kosmetickou kliniku. Nezůstalo jen u kosmetiky, odstraňování vrásek a jizviček, ale dokonce si vyzkoušel i hubnoucí přístroj, kde podstoupil bezbolestnou liposukci břicha. „Prostě o sebe potřebují začít pečovat, tedy pokud mají zájem vypadat dobře. A já zájem mám,“ řekl nadšeně Martin, který spoustu času tráví s rodinou na Floridě a od Američanů se má co učit. „Denně chodí na procházky, a když je moc horko, procházejí se klidně v obchoďáku, jen aby měli pohyb. Musím uznat, že vypadají mnohem vitálněji, a to i ve vyšším věku,“ dodal herec a bere si z nich příklad. Více se o Martinovi dočtete ZDE.

2. Petr Vojnar (39) Bývalý člen chlapecké kapely a posléze moderátor v minulosti hodně cvičil a na jeho postavě to bylo znát. Jenže pak bylo méně a méně času dbát o vzhled a najednou se Petrovi udělal místo pekáče buchet špek na břiše, kterého se nemohl zbavit. Tak se rozhodl pro bolestivou, ale účinnou proceduru – invazivní liposukci břicha. „Chtěl bych dodat všem chlapům, co liposukci potřebují, odvahu ke změně. Není přeci žádná ostuda, že se mi na těle něco nelíbí. Je pravda, že chlapi obecně nesnesou bolest a já nejsem výjimkou, ale pro krásu se musí trpět,“ prozradil se smíchem Petr. Více se o Petrovi dočtete ZDE.

3. Robert Paulat Český Ken by mohl být živou reklamou na plastiky a různé vylepšováky. Sám doteď přiznal, že ke svému vzhledu plastového panáčka si přispěl neuvěřitelnými 43 zákroky! „Jsem posedlý myšlenkou dodávat lidem sebevědomí. Myslím, že osobně narcis nejsem. Naopak jsem pořád s něčím nespokojený,“ prozradil hrdě Robert serveru Super.cz. A taky dodal výčet toho, co zatím musel pro vzhled „dokonalého“ hezounka podstoupit. „Neinvazivních bylo čtyřicet. Botox nebo plazma a podobně. A k invazivním patří ty, které se týkaly nosu či pusy,“ dodává model. Jenže pro spousty lidí už je jeho nepřirozená image až přes hranici vkusu. Zato Robert je sám se sebou spokojený. Více se o Robertovi dočtete ZDE.

4. Petr Kotvald (56) Zpěvák, který byl v 80. letech lamačem dívčích srdcí, má ke vzhledu playboye už velmi daleko. Změnil se k nepoznání, spíše zženštil a mohou prý za to operace a různé procedury, které podstoupil, ale nechce se k nim vyjadřovat. Údajně si nechal odstranit kruhy pod očima, nechal si upravit víčka a několikrát do roka zahání vrásky botoxem. Jenže podle svého okolí i fanoušků by měl zvolnit, začíná se opravdu dost podobat spíše ženě než pořádnému mužskýmu. Ale vypadá to, že se v tomhle stylu Petr zhlédl. Více se o Petrovi dočtete ZDE.

5. Jiří Langmajer (49) Sice vypadá trošku jako přírodnější typ, který zas ten vzhled tolik neřeší. Ale to byste se divili. Přece jen známý proutník na něco ženy lovit musí. Tedy pardon, teď už ne, když žije s Adélou Gondíkovou. Ale před ní podstoupil zákrok, a ne jednou, herec musel na operační sál dokonce dvakrát. Po první operaci spodních víček měl totiž stále komplikace. Druhý zákrok už ale známého proutníka dokonale zbavil povislých víček a teď je to zas velký štramák. Třeba to nebyla jeho poslední návštěva takovéto kliniky. Více se o Jirkovi dočtete ZDE.

Související články

Další články