Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

5 módních halucinací na Oscarech: Tyhle hvězdy vypadaly jako strašáci do zelí

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Tak jako každý rok, ani letošní slavnostní ceremoniál předávání Oscarů se nenesl pouze ve filmovém duchu. Hledělo se také na outfity, v nichž hvězdy na červený koberec dorazily. Spoustě z nich to slušelo, ale objevily se i odstrašující případy. Tyhle dámy šláply zatraceně vedle!

Doživotní zákaz vstupu na červené koberce by jim hodně prospěl. Ačkoliv se jindy umějí vyparádit, tentokrát se tyto dámy do černého netrefily. Na předávání Oscarů se staly terčem pozornosti, ale určitě ne kladné. Všichni na ně zírali, kroutili hlavou a štípali se, aby zjistili, jestli se jim to jenom nezdá!

Přerostlou ropuchu velikostí i barvou róby připomínala herečka Whoopi Goldberg. Motiv i střih jejích šatů byl na akci tohoto rázu naprosto nevhodný. Podobně na tom byla i někdejší milenka supermodelky Cary Delevingne, zpěvačka St. Vincent, která toho ale naopak oblékla příliš málo. A na její odhalené vyzáblé tělo anorektičky nebyl hezký pohled.

Seriálová herečka Lea Michele se asi špatně podívala do diáře. Jediné, co ze svého těla neukázala, byly bradavky. Takhle by obstála v proslulém červeném větrném mlýně pod pařížským Montmartrem. Ne ovšem na Oscarech.

O něco lépe dopadly herečka Emma Stone a Monica Lewinsky, bývalá milenka někdejšího amerického prezidenta Billa Clintona. Ty si jenom vybraly ošklivé šaty, ale alespoň si zachovaly důstojnost.

Jak bude asi vypadat móda na Oscarech v roce 2019? Necháme se překvapit.

Související články

Další články