Doživotní zákaz vstupu na červené koberce by jim hodně prospěl. Ačkoliv se jindy umějí vyparádit, tentokrát se tyto dámy do černého netrefily. Na předávání Oscarů se staly terčem pozornosti, ale určitě ne kladné. Všichni na ně zírali, kroutili hlavou a štípali se, aby zjistili, jestli se jim to jenom nezdá!

Přerostlou ropuchu velikostí i barvou róby připomínala herečka Whoopi Goldberg. Motiv i střih jejích šatů byl na akci tohoto rázu naprosto nevhodný. Podobně na tom byla i někdejší milenka supermodelky Cary Delevingne, zpěvačka St. Vincent, která toho ale naopak oblékla příliš málo. A na její odhalené vyzáblé tělo anorektičky nebyl hezký pohled.

Seriálová herečka Lea Michele se asi špatně podívala do diáře. Jediné, co ze svého těla neukázala, byly bradavky. Takhle by obstála v proslulém červeném větrném mlýně pod pařížským Montmartrem. Ne ovšem na Oscarech.

O něco lépe dopadly herečka Emma Stone a Monica Lewinsky, bývalá milenka někdejšího amerického prezidenta Billa Clintona. Ty si jenom vybraly ošklivé šaty, ale alespoň si zachovaly důstojnost.