Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

5 míst, na kterých se z každého kliďase stane zaručeně vzteklý cholerik!

I z něžné dívky se může stát zabiják!
Zdroj: Profimedia.cz
Jistě i ti nejklidnější z vás zažili někdy situaci, při které se vám krevní tlak prudce zvedl, srdce začalo bít o dost rychleji a celý váš obličej naštváním zrudl! Někomu k vytočení stačí míň a někoho jen tak něco nerozhází, každopádně existují místa, kde tento stav nastává dnes a denně bez ohledu na povahu jedince!

I když si zakládáte na vaší poklidné povaze, určitě jste se i vy vytočili párkrát doběla.

Tady máte 5 míst, která vás klidným opravdu nenechají!

1. Za volantem

Nad lidskou hloupostí zůstává mnohdy rozum stát a většina řidičů je toho důkazem. I ti nejslušnější z vás řekli nejvíce nadávek právě za volantem. Výjimkou nebude ani farář z vašeho místního kostelíka.

2. Před televizí

Zná to asi každý. Jste zakoukaní do vašeho oblíbeného seriálu v nejmenované zahradě a v půlce zápletky vám už popáté překazí váš zážitek reklama s úchylným sexuologem, co vám nabízí kouzelné pilulky.

3. Na úřadě

Nekonečným frontám na úřadě se nevyhne asi nikdo. Rychlost vyřizování úřednic, jejichž zadky jsou zapasované do pohodlných sedaček, není zrovna závratná, tedy ani na tomto místě nenajdete moc úsměvů.

4. V restauraci

Není nic snadnějšího než vytočit hladového! S prázdným žaludkem vám stačí málo a nejraději byste toho zpomaleného a nepříjemného číšníka poslali někam!

5. Za počítačem

4 hodiny ťukáte do svého zpomaleného kompjútru čísla, aby vám v posledním řádku vypověděl službu. Ani tato situace vás nenechá klidným a nejraději byste tento chytrý přístroj vyhodili z okna!

Související články

Další články