Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

5 magických symbolů, které vám do cesty přihrají tu pravou lásku

Sníte o té pravé lásce?
Zdroj: archiv
Pořád sníte o tom pravém protějšku, ale skutečná láska vám stále uniká? Budete se muset obrátit na kouzla a čáry! Přičarovat lásku vám pomůže 5 magických symbolů.

Zařiďte si vlastní štěstí a nečekejte, až vám dokonalého prince vpustí do života osud. Existují magické symboly, které k vám budou lásku přitahovat jako magnet. Je tedy jedno, jestli tyto symboly budete nosit v kapse, nebo se jimi obklopíte v podobě obrazu nad gaučem. Snažte se mít tyto symboly neustále na očích a uvidíte, že k vám láska přijde opravdu velmi rychle.

1. Srdce

Srdce všichni známe jako symbol lásky, a proto se logicky mezi magické symboly řadí. Můžete si pořídit řetízek s přívěskem srdce, snídat sušenky v tomto tvaru a nebo nosit trička s tímto symbolem. Prostě zařiďte, aby bylo srdce součástí vašeho dne.

2. Perly

Perly jsou drahé, vzácné a je potřeba je dlouho hledat. Přesně taková je i láska. S perlovým náhrdelníkem se vám bude pan Božský hledat o něco líp. Perly nemusí být pravé, a tak si takovými kuličkami můžete dekorovat třeba jídelní stůl.

3. Plamen

Plamen, to je horkost a vášeň. Koukání do krbu a nebo do plamene svíčky lidem rozpaluje tváře. A když se budete dívat ve dvojici, tak uvidíte, jak rychle začnou ledy pukat. Pozor ale, ať vás ten žár pak nespálí.

4. Květiny

Květy vnášejí do našich bytů radost a život, což se očekává i od osudového muže. Mějte na jídelním stole stále čerstvou kytičku a radujte se z její krásy. Díky květům pocítíte lásku ve velmi krátkém čase.

5. Ovoce

Eva snědla jablko a tím vznikl další symbol lásky. Nezapomínejte na ovoce, které je důležitým zdrojem vitaminů. Ovoce mějte na míse, nakreslete obraz s ovocem nebo čichejte ovocné aroma.

Související články

Další články