Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 lidí z Česka a Slovenska na Instagramu, které musíte zaručeně sledovat!

Zdroj: instagram
+ Dalších 14 fotografií
INSTAGRAM
Instagram dnes vládne světu a řadí se mezi nejoblíbenější sociální sítě současnosti. Už to dávno není jen galerie fotek, můžete zde psát soukromé zprávy, denně obměňují zábavné filtry a hlavně je to místo, kde naleznete spoustu nápadů a inspirací. Které lidi ze Slovenska a Česka se opravdu vyplatí sledovat?

Instagram je místo, kde spousta z nás denně sleduje životy jiných lidí. Mnoho slavných osobností s množstvím sledujících na své profily denně přidává spoustu reklam, placených spoluprací a jejich posty ztrácí pointu, kvůli které jste je začali sledovat.

My jsme se na to podívali blíž a vybrali jsme pro vás 5 profilů, které jsou něčím zajímavé a naleznete u nich inspiraci, legraci, tipy a triky jak na vaření a líčení, tak třeba i na cestování po světě. Řadí se mezi ně youtubeři, zpěváci nebo třeba bloggerky.

Dara Rolins (45) ispiruje spoustu lidí nejen svým zpěvem, ale také životním stylem, ráda cestuje a pečuje o své zdraví. Velmi oblíbená je také známá česká kuchařka Kamu, která kromě výtečných receptů motivuje lidi k hubnutí a píše o různých ekologických problémech, jako jsou například plasty, odpad v moři a na plážích. Jelikož ráda cestuje, ukazuje svým sledujícím, jak to ve světě chodí, kam je dobré se podívat a na co si dát pozor.

Ptáte se, jaké další profily jsme pro vás vybrali? V galerii naleznete 5 profilů, které byste rozhodně neměli přehlížet a které vám při prohlížení dodají pozitivní energii, inspiraci a spoustu novinek, o kterých jste třeba doteď vůbec nevěděli!

Související články

Další články