Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 lidí, kteří nás na našem Facebooku neskutečně iritují!

Vážně se na to chcete pořád dívat?!
Zdroj: facebook.com
Pokud nevíte, co s nimi, prostě je smažte nebo blokněte! Nic není jednodušší...

Kdyby šli lidé v běžném životě třídit tak snadno jako na Facebooku…

Tohle je 5 partiček, které nemusíme mít ani na své zdi!

1. Cestovatelé

Zatímco vy pečlivě schraňujete každou kačku, abyste mohli vyjet jednou za rok na dovolenou, tihle pobudové jsou prostě všude. Další album z exotické dovolené, pracovní cesta do Ameriky a koupená letenka tam, kam vy se nedostanete ani na důchod.

2. Sdíleči

Bezhlavě kopírují všechny a všechno. V Indii zemřel třísetletý muž? Anebo je to hoax? U tohoto člověka si nejdřív přečtete třikrát RIP, abyste se později dozvěděli celou pravdu. Dojemné statusy nebo nové profilovky se u něj střídají rychleji než předpovědi počasí.

3. Vztahoví magoři

Jednou je to složité, podruhé jsou zasnoubeni. Dnes pláče každý ve svém rohu, zítra budou ládovat společná selfie. Někdo, komu přerostl jeho osobní život přes hlavu a potřebuje o něm dávat vědět celému světu. Peklo!

4. Úspěšňáci

Mají svět pevně ve svých rukou, jsou šťastní, úspěšní, zamilovaní… Tak proč sakra tráví tolik času na sociální síti? Jestli ono tady něco nesmrdí…

5. Šílení rodiče

Jejich prcek ještě nevidí dál než na pět metrů, ale jeho fotky už zná všech tisíc přátel jeho trhlých rodičů. Je fajn vidět, že populace nevymírá, ale na druhou stranu nepotřebujete mít před očima fotky uslintaných capartů lidí, kteří jsou vám vlastně ukradení.

Související články

Další články