Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

5 let od úrazu Michaela Schumachera: Detaily ze života těžce zraněného pilota formule 1

5 let od úrazu Michaela Schumachera: Detaily ze života těžce zraněného pilota formule 1
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
tragická nehoda
Už uběhlo dlouhých pět let od vážné nehody Michaela Schumachera (49) na lyžích. Rodina dokázala dlouhá léta tajit skutečný stav závodníka formule 1. Na veřejnost prosakovaly jen nepodložené informace, které se někdy dokonce rozcházely. Pravdu teď odhalil server Daily Mail.

Koncem roku 2013 spadl Michael Schumacher na lyžích a nešťastně se uhodil do hlavy o kámen. Následně upadl do kómatu a od té doby se mu zcela změnil život. Poslední pravdivou informací bylo to, že pilot formule nemůže chodit. Internetem jinak kolovaly zvěsti, na kterých se příliš pravdy najít nedalo.

Schumacher potřebuje velmi nákladnou péči, ta měsíčně stojí okolo šesti milionů korun. Ke slavnému pilotovi se dostanou jen ti nejbližší přátelé a rodina, tito lidé však veřejnosti nikdy nic neřeknou. Ohrozili by tím svůj přístup k Michaelovi, jeho žena Corinna totiž soukromí svého manžela pečlivě střeží a kdokoliv by ven vypustil jedinou informaci, za Michaelem by už nesměl.

Podle webu Daily Mail je teď Michaelův stav o něco lepší. Schumacher už by neměl být odkázán na přístroje ani upoután na lůžku. Přesto se o něj i nadále stará skupina lékařů.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy