Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

5 krásných českých sportovkyň, které jsou stále volné!

+ Dalších 13 fotografií
Sport
Přinášíme vám seznam nejhezčích českých sportovkyň, které do toho ještě nepraštily, a tak jsou (alespoň hypoteticky) stále ještě k mání. Ano, některé z nich mají partnera, ale žádná z nich není "v chomoutu", a tím pádem šanci máte třeba i vy!

Seznam vznikl na základě toho, že o víkendu řekla své ANO Lucie Voňková, nejlepší současná česká fotbalistka, která válí za německý Bayern Mnichov.

Voňková si vzala svou spoluhráčku Claudii van den Heiligenberg. Tato informace jistě tak trochu rozesmutnila mnoho mužů (a možná i žen), protože Lucie patří mezi nejkrásnější české sportovkyně.

Nezoufejte! Existuje ještě několik velice krásných českých sportovkyň, které ještě manžela nemají! Tady jsou:

BARBORA VOTÍKOVÁ

Je jí dvaadvacet let a hraje fotbal za pražskou Slavii. Je to nepochybně nejslavnější česká fotbalová brankářka. A může za to také její záliba v natáčení videí na YouTube.com, kde její šílené scénky hltají statisíce lidí.

Votíková je jednou z nejpopulárnějších českých fotbalistek. Ráda by se dostala do zahraničí.

BARBORA SEEMANOVÁ

Mezi krásné české sportovkyně patří i mladičká plavkyně Barbora Seemanová (18). Její oči jistě omráčily nespočet chlapců i mužů.

Barbora Seemanová je moc krásná.

KLÁRA SPILKOVÁ

Třiadvacetiletá golfistka Klára Spilková působí jako elegantní mladá dáma. Podle fotek, které dává na sociální sítě, má stálého partnera. Svatba ale ještě neproběhla, tudíž je v našem seznamu právem!

Klára Spilková je úspěšná golfistka.

LUCIE SEDLÁČKOVÁ

Patrně nejnebezpečnější dívkou našeho seznamu je Lucie Sedláčková (24). Přezdívá se jí mlátička z Děčína a patří mezi nejtalentovanější české boxerky. Při pohledu na její tělo by do ringu s ní jistě ale vlezl nejeden muž.

Lucie Sedláčková občas nafotí i pořádně odvážné snímky.

MARKÉTA RINGELOVÁ

Poslední kráskou v našem seznamu je Markéta Ringelová, devětadvacetiletá útočnice pražské Sparty. Ta umí nejenom dávat góly, ale také pózovat na fotografiích jako skutečná modelka. Některé její snímky jsou pořádně divoké. Raději sem ale dáme nějakou, která dokazuje, jak moc Markétě sluší rudý dres.

Markéta Ringelová umí nejenom hrát fotbal.

Mohlo by vás zajímat

Další články