Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

5 krásek v hříšné show Love Island: Exotická Viktoria nebo dravá Tereza

Love Island: 5 žhavých krásek v hříšné show o hledání lásky
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
love island

Už tuto neděli startuje zbrusu nová reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě fenomenální úspěch. Všichni netrpělivě čekají, jestli i u českého diváka tahle show zaboduje, anebo naopak úplně propadne.  A koho tedy diváci uvidí na ostrově lásky?

Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. Jak si povede pětice půvabných dívek a co jsou vlastně zač?

1.Tereza (24)

Tereza je choreografka a tanečnice žijící v Praze. Možná působí křehce, ale nenechte se zmást. Parketem dokáže protančit stejně sebevědomě jako osobním životem.

Tato mladá kráska zkrátka ví, co chce, a vztahovými piruetami jí hlavu rozhodně nikdo nezamotá. Na Instagramu má 14 tisíc followerů a dokonce se stala finalistkou České Miss!

2. Viktoria (20)

Kdo by řekl, kolik exotiky můžeme najít na východě Slovenska! Krásná modelka Víktoria se i díky svému vzhledu vždy cítila jiná a ani svým chováním rozhodně nehodlá zapadnout v davu.

Bude určitě tou, která bude nejvíc slyšet a vidět. Co si budeme povídat, taktika „seď panenko v koutě“ ještě nikomu vítězství nepřinesla a ani od této panenky ji určitě nečekejte!

3. Mishala (28)

Další, kdo bude hledat lásku v show Love Island, je zpěvačka Mishala. Pokud má někdo šťávu, je to právě ona.

Talent naší zpěvačky s česko-slovensko-vietnamskými kořeny stoupá strmě vzhůru. Na svou lásku ale Mishala ještě stále čeká. Že by naší pěvecké divě přece jen přály hvězdy lásky?

4. Markéta (20)

Že je Love Island jenom věcí vzhledu? Námitka! Krásná Markéta dokáže oslnit půvabem stejně jako inteligencí. Tato studentka práv by se v budoucnu chtěla stát soudkyní.

Mimo to už od 13 let tancuje, učí se na piano a v roce 2020 se dokonce dostala do finále Miss České republiky!

V nabitém rozvrhu jí ale zatím chyběl čas na skutečnou lásku. Kalendář jí naštěstí vybookoval Love Island.

5. Laura (22)

Laura a její tygři se derou ven! I když tato sexbomba působí jako nebezpečná šelma, ve svém nitru skrývá citlivou duši toužící po pravé lásce.

Laura má za sebou několik vztahů s chlapci “z dědiny”. Nyní je ale na čase posunout se dál a objevit džungli velkého světa!


Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy