Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

5 jasných známek toho, že je váš vztah vážný a připravený na další krok

Myslí to se mnou vážně, nebo jsem pro něj jen „přestupní stanicí“?

Nejste si jisti, zda máte váš vztah brát lehkovážně, nebo jestli se jedná o vážnou věc? Netušíte, zda s vámi váš milý/á počítá i do budoucna, nebo jestli vás bere jako přechodnou záležitost? Snažili jsme se pro vás vypátrat pár tipů, podle kterých se možná v této problematice lépe zorientujete a budete mít lepší spaní. No schválně!

1. Setkáte se s jeho rodinou
To, že vás vaše drahá polovička představí svým blízkým, jasně nasvědčuje tomu, že pro něj nejste jen tou/tím, kdo mu zahřeje postel nebo uvaří ranní kávu. Nečekejte, že vám hned po téhle události nasadí zásnubní prsten či se s vámi bude hned chtít registrovat, ale rozhodně máte slibně našlápnuto.

2. Jedete spolu na dovolenou
Zajet si společně na delší dobu pryč, vykazuje velké úsilí, které musíte oba vynaložit. Pokud jste se již pro takovou věc rozhodli, je zřejmé, že jste museli společně plánovat a rozmýšlet a svolili jste k tomu, že spolu strávíte čas v neznámém prostředí. Pokud vše ve zdraví přežijete, je jisté, že společná budoucnost, třeba i krátká, vás nemine.

3. Říká vám: Miluji tě
Ne každý se ve vztahu ke druhé osobě umí úplně otevřít a dát průchod svým citům. Pokud už to ale udělá a nebojí se tuto kouzelnou formuli z úst vypustit, je skoro vyhráno.

4. Jste pro něj/ni prioritou
Všichni víme, že najít si jeden na druhého v dnešní uspěchané době čas není lehké, ale pokud si na vás váš partner dokáže i přes všechnu práci najít chvilku a dává vám jasně najevo, že jste přednější než termín, který hoří, můžete být klidní.

5. Stěhujete se k sobě
Je obecná pravda, že znamením toho, že je náš vztah vážný, bývá to, když se spolu rozhodneme bydlet. Skutečnost, že s tím druhým hodláme zcela sdílet své soukromí, je jasným ukazatelem toho, že s dotyčným nerandíme jen pro zábavu.

Související články

Další články