Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

5 jasných signálů, že v posteli nestojíte za nic

Jste špatná v sexu?
Začala jste mít o sobě pochybnosti a přijde vám, že to v posteli moc neumíte? Klid, všechno se dá naučit, a pokud budete dodržovat pár rad, bude i z vás sexuální bohyně. Tohle je 5 největších ničitelů vašeho sexuálního umu. Bacha na ně!

Asi každá žena se někdy zamyslí a začne přemýšlet, jestli je právě ona dobrá v posteli. Jestli se to jejímu partnerovi s ní líbí, jestli nedělá něco špatně. Zeptat se na to většinou bojí a partner by určitě nebyl tak nemilosrdný, aby řekl: ano, jsi strašná.

1. Všechno musí začít muž

Zamyslete se nad tím, jestli někdy sama od sebe vyvoláte sex. Pokud je všechna práce na vašem partnerovi, nemůžete se divit, že mu přijdete tak trochu jako mrtvola, která působí spíš jako prkno než jako sexy kost.

2. Žena to dává jen z milosti

Pokud to máte nastavené tak, že se uvolíte k sexu pouze z milosti, začne to muže dřív nebo později rozhodně štvát. Vždyť sex je naprosto přirozená potřeba, a ne něco, co dáváte za odměnu. Pokud budete dělat takovéhle drahoty, může se vám taky stát, že vás partner začne podvádět.

3. Hlavně žádné novinky

Použila jste někdy při sexu větu jako Co děláš? Co je? Pokud partner přišel s nějakou novinkou a vy jste ho okamžitě odzbrojila touto větou, pak si buďte jistá, že příště se žádnou novinkou nepřijde. Váš vztah tak upadne do nudného stereotypu.

4. Diktátorky

Jistě že je v pořádku říct, jak se vám to líbí. Pokud se ovšem v posteli měníte v generála, rozhodně nejde o nic, co by muže dohánělo k maximálnímu vzrušení. Zvolněte tedy trochu a nechte i na muži průběh sexu.

5. Chichi, to lechtá

Tohle muže odradí zaručeně! Pubertální chichotající se slečna, která nedá ani trochu najevo, jak se chce pomilovat. Těžko se propadá vášni, když máte souložit s někým, kdo umírá smíchy.

Mohlo by vás zajímat

Další články