Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

5 jasných signálů, že jste špatná v orálním sexu a je načase s tím něco udělat!

5 jasných signálů, že jste špatná v orálním sexu a je načase s tím něco udělat!
Zdroj: profimedia
Zdá se vám, že váš milostný život není tím, čím býval? Nebo naopak vám to v novém vztahu s přitažlivým protějškem v ložnici neklape? Zde je 5 jasných signálů, v čem děláte chybu a měli byste se rozhodně zlepšit.

1. Snaží se vás koučovat

Pokud vám dělá neobvyklé návrhy nebo má nezvyklé návrhy, je to jasný signál nespokojenosti! To nejlepší, co můžete udělat, je věnovat pozornost tomu, co by po vás protějšek chtěl. Zná své tělo přece jen nejlépe, a tak ví, co mu dopomůže k orgasmu. Hlavně se neurážejte a jen poslouchejte.

2. Odmítá nebo nevyžaduje orál

Pokud muž po své partnerce nevyžaduje orální sex, je jasné, že to není vaše silná stránka. Pro muže je orální sex dost velký problém. Všichni to chtějí a někteří jsou dokonce ochotní i prosit. Takže pokud váš protějšek přestal škemrat, měla byste začít pátrat proč.

3. Věříte svému výkonu?

Proč pak čtete tento článek? Je zcela jasné, že je to kvůli tomu, že si nejste na 100 % jistá svým výkonem v posteli. Smutná pravda je, že si to nejdříve musíte přiznat. Být dobrým sexuálním partnerem není o tom mít načtené knížky o sexu, sexuálních polohách či zkušenostech. Je to hlavně o sebevědomí! Potlačte svůj strach a uvolněte se trochu. I malé množství sebevědomí v ložnici může udělat velké věci!

4. Má problém s erekcí nebo to nikdy nedokončíte?

Občas se to může stát komukoliv, pokud je to pravidelné, máte problém. Jestli se vám stává během orálního sexu často, že partnerovi klesne penis, děláte něco špatně. Určitě se chce dostat do cíle, ale musíte mu naslouchat a občas se nechat vést.

5. Nemáte dobrou techniku

Nemusíte si plánovat předem průběh orálního sexu a přemýšlet o tom, jak to uděláte, ale měla byste mít nějakou techniku, jak na to. Nemusí to být rutina a ve skutečnosti bude mnohem zábavnější, pokud budete svoji techniku obměňovat. Pokud budete partnerovi dělat pořád to samé dokola, unudí se k smrti!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy