Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

5 hurikánů české scény! Tito muži mají v kalhotách pořádně našlapáno!

5 hurikánů české scény! Tito muži mají v kalhotách pořádně našlapáno!
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Pánové většinou hodně řeší, jak moc jsou velcí samci či jak velkého ho mají. Ovšem s těmito pány není radno se přeměřovat. Kdo se řadí na nejvyšší příčku s pořádnou náloží?

V českých vodách je průměr mužského údu 15,8 cm. Čímž se řadíme na třetí příčku v Evropě. Takže naši muži jsou na tom obstojně. Za svůj úd se stydět opravdu nemusí. My jsme našli 5 samců, kteří svůj pohlavní orgán mají na české poměry naprosto nadprůměrný!

Takže, milý Pepíkové. Raději si ho nechte zase v kalhotách a nesnažte se přeměřovat s nabouchanými kandidáty. A kdo se mezi tyto nadsamce může přidat a utkat se s korunovaným hurikánem Daliborem Jandou?

Ben Cristovao (30)

Čokoládový zpěvák a momentálně porotce nové SuperStar své geny stoprocentně nezapře! Jeho africké kořeny jsou prostě vidět. A Ben je na ně hrdý. Prostě vždycky jede bomby!

Daniel Hůlka (49)

Doby, kdy hrál roli Draculy a stříkal z něj testosteron, jsou již dávno pryč. Avšak Daniel si rozhodně i dnes nemůže stěžovat na zástup fanynek. Pochlubit se může nejen silným hlasem, ale taky pořádně silnou hůlkou. Což je vždycky vražedná kombinace, že?

Miroslav Šimůnek (39)

Charismatický hnědooký herec si plejádu svých obdivovatelek umí získat nejenom kukučem. Jeho mužnost se mu rýsuje v podobě svalů, ale i v kalhotách. Ovšem Mirek je raději přes romantiku, takže pro svůj šarm používá stejně své uhrančivé oči.

Sagvan Tofi (53)

Osmdesátkový hitmaker a milovník sexu Sagvan je stále v kurzu. Zdobil naše dívčí pokoje. Nyní zdobí naši fotogalerii. A pořád je se na co dívat, dámy.

Dalibor Janda (64)

Nesmíme zapomenout ani na hurikána Jandu. Ten byl už několikrát nominován na krále české chlouby. Na svůj penis je velmi pyšný. Podtrhuje jej svou image, která se vždy skládá z upnutých jeanových kalhot.

Podívejte se do naší fotogalerie, jak vypadají čeští nadsamci. Zaslouží si další zástupy obdivovatelek. A budou určitě delší a delší...

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy