Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

5 homofobních hlášek svalovce Castella z VyVolených: Co má tenhle týpek pořád proti gayům a lesbám?

5 homofobních hlášek svalovce Castella z VyVolených: Co má tenhle týpek pořád proti gayům a lesbám?
Zdroj: archiv TV Prima
+ Další fotografie

O víkendu spravil náladu VyVoleným svou návštěvou Emil Zajac (38). Asi nejvíc nadšený z něj byl Hradečák Thomas Castello (38), který neustále omílal, jak mu Emil zvedl náladu. Vzhledem k jeho nesnášenlivosti k homosexualitě, kterou se snaží stále vyvracet, a my mu to nevěříme, tipujeme, že za jeho radostí byla spíše heterosexuální orientace.

Čtěte, jaké hlášky se v hlavě Castella, kterému někteří VyVolení přezdívají "želví hlava", urodily.

1. "To bude vila homola", po tom, co se z Duelu vrátila zpátky Eva Feuereislová (23) a Martin Haluza vypadl.

2. "Já jsem jen Mirce řekl, že je lesba, a ona se urazí. To je, jako kdyby na mě řvali heterosexuále," vrátil se Castello k problému mezi ním a Mirkou, která soutěží se svou přítelkyní Pavlínou.

3. "Jim vadí, že jsem tady jedinej normální," pochopil tak trochu špatně Castello, proč ho většina obyvatel vily moc nemusí.

4. "Ty seš vlastně taky trochu bi?" prohodil směrem ke Zdeňce po sprše svých hlášek, které by stálo za to zachytit do filozofických memoárů 21. století.

5. "To je parta k zblití," ulevil si Castello, který těžko rozdýchá, že je ve vile jeden lesbický pár a dva gayové: Vladko a Ládík

Pokud by do vily nastoupili ještě další homosexuálně orientovaní soutěžící, tipujeme, že by tuto skutečnost mudrc Castello nemusel přežít.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy