Možná, že je vlastně dobře, že nás od toho velkého naleštěného hollywoodského světa dělí tolik tisíc kilometrů. Šance, že potkáte v lese tyhle příšerky je poměrně mizivá.

Amanda Lepore

Amandě je 45 let, je to transsexuál a má v sobě tolik gumy, že by s ní mohla zásobovat celé základní školy. Jo, a taky vyrábí svoje vlastní parfémy, a dokonce prý existuje někdo, kdo si je sem tam koupí.

Angelyne

Internetové záznamy o Angelyne (55) hovoří jako o herečce a modelce, tak to budeme respektovat. Tahle epická postavička se zhlédla v Paris Hilton, které se chce nejvíc přiblížit. Good luck, už brzy budeš v cíli, holka.

Lynn Yaeger

Paní, která má pro nás alkoholiky sympatické příjmení. Ale to je tak asi všechno. Takže tahle Lynn je, představte si, uznávaná módní kritička. Františka Čížková má o něco hezčí dvojče za velkou louží a někdo by jí to měl říct!

Bobby Trendy

Být čtyřiadvacet hodin denně neustále trendy musí být docela vyčerpávající, ale tady Bobby (34) se s tím statečně pere. Chlapec je americkou televizní personou a také interiérovým designérem. A na základní škole to neměl určitě lehké.

Jay Nichols

No dobrá, Jay by se možná někteří pánové nezalekli. Sedmatřicetiletá modelka a tanečnice je pověstná tím, že moc neřeší, v čem vyrazí mezi lidi. Často to neřeší vůbec, a tak ji sem tam můžete vidět nahou, jak si to štráduje po ránu pro rohlíky.