Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

5 hlavních výhod vztahu s mamánkem!

Maminky by se nikdy nevzdal?
Zdroj: profimedia
Chodíte s mužem, pro kterého jste žena číslo 2? Jeho maminka vám neustále se vším radí a on je naprosto závislý na její péči? Nebojte, i vztah s mamánkem má své velké výhody. Máme pro vás 5 příkladů, kdy může být starostlivá maminka výhodou.

Pokud si myslíte, že muže změníte, jste na velkém omylu. Mamánek zůstane mamánkem a sukničkář sukničkářem, tak to prostě je. Není tedy na čase začít si brát z každé situace jen to pozitivní? Podívejte se, co všechno můžete vztahem s mamánkem získat.

1. Záruka věrnosti

Pokud budete mít s maminkou dobré vztahy, můžete si být jistá, že jste odsoudila partnera k celoživotnímu hlídání. Neexistuje teda, že by šel na rande s jinou dívkou, která by u něj následně přespala. Můžete si být jistá, že o věrnost svého syna se maminka postará.

2. Úklid se tě netýká

Ušetříte si to zbytečné dohadování kolem úklidu. U vašeho partnera bude neustále naklizeno a vy nepohnete ani prstem. Můžete si tedy užívat jeden druhého, a to bez zbytečných každodenností, o ty se postará maminka.

3. Nejsi na všechno sama

To je velká výhoda! Když se s tchyní naučíte dobře komunikovat, můžete ji i zaúkolovat něčím, co se vám zrovna nechce dělat. Ona vám jistě moc ráda pomůže a vy se nebudete cítit na všechno sama.

4. Psí hotel, kdy se ti zachce

Máte čtyřnohého kamaráda, kterého považujete za své miminko? Pak se vám babička tchyně bude jistě hodit. Chcete vyrazit s přítelem na dovču a nemůžete s sebou mazlíčka vzít? Pak už nemusíte platit za hotel, ale poprosíte maminku.

5. Peněz má vždy dost

Tím, že váš partner bydlí u maminky, odpadají mu jisté výdaje v podobě nájmu, placení potravin a mnoho dalších věcí. O to víc peněz mu pak zbyde pro vás a vaše společné plány. V životě jste nedostala víc dárečků než od mamánka.

Související články

Další články