Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

5 hereček, se kterými nikdo nechce točit, protože jsou na place zralé na ránu!

Dámy mají často nějaký závažný problém…
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Na první pohled se zdá, že to jsou hrozně milé a hodné dámy. Jenže se nenechte mýlit. Při natáčení (a nejen při něm) dokáží pěkně nazdvihnout ze židle štáb, hlavně ty lidi, kteří mají na starosti pak propagaci. To je prý pro ně doslova peklo s nimi spolupracovat.

1. Tatiana Vilhelmová

Tuto malou umělkyni její pověst už doslova předchází. Dokonce se jí lidé kolem filmu doslova bojí, s čím zase přijde. Je děsně náladová a asi si o sobě myslí, že vyhrála několik Oscarů v řadě. Jenže si neuvědomuje, že ji znají opravdu jen v tom našem malém rybníčku a skutečně není hvězdou celosvětových kvalit. Jenže to jí už asi nikdo nevysvětlí. K asistentkám a lidem, kteří se o ni mají starat, se prý chová jako k póvlu, a ani kdybyste jí dali milion, tak se na vás neusměje.

2. Aňa Geislerová

Nejlepší kamarádka Táni nemůže být pozadu. Obě totiž narostly do takových výšin a ještě se v tom samy podporují, že jsou minimálně Elizabeth Taylor. Dokonce ani ke svým fanouškům se ani jedna nechová moc uctivě a usmát se na někoho z davu by asi bylo pod jejich úroveň. To samé platí i při natáčení, stále má Aňa ke všemu připomínky, prý se jí spousta věcí nelíbí a vše se musí podřizovat jí. Není se pak čemu divit, že oblíbenost zrovna nepobrala.

3. Jitka Schneiderová

Herečka se i na akcích občas jeví jako ledová královna. Bohužel je taková i na place nebo na zkouškách. Nejhorší to s ní ale mají PR manažeři, kteří ji potřebují k propagaci určitého filmu či muzikálu, ve kterém hraje. Jenže ona jim jejich práci hatí natolik, že se z toho už nejeden sesypal. Prostě odmítá mluvit s novináři, a když není po jejím, tak je schopná se zvednout a odejít. Prostě nechce uznat i práci někoho jiného, že by měla plnit povinnosti vůči svému štábu.

4. Jiřina Bohdalová

Působí jako milá babička, od které byste chtěli pochovat. Ale dokáže to být také pořádná ježibaba, která má pověst velké držgrešle a pro korunu by si nechala vrtat koleno. Dokonce už bylo mnoho lidí svědkem toho, jak se na rautech žene ke stolu s jídlem jako první, aby jí to náhodou nikdo nesnědl. Cigarety si zásadně nekupuje, ale „žebrá“ od kolegů a od asistentů štábu. Samotné herečce na tom asi nepřijde nic divného, ale ostatním tím už nejspíš dost pije krev.

5. Anna Šišková

Ptáte se, proč jsme sem dali zrovna tuto mile vyhlížející a nevinnou herečku? Bohužel i ta nás zklamala. Sice vypadá, že už jí chybí jen svatozář, ale opak je pravdou. Když přijde někam do společnosti, tak jí pěkně naroste hřebínek a stává se z ní hysterická a ukňouraná Slovenka, která si žádá všechnu pozornost, protože ona je přeci ta slavná. Je vážně škoda, že zrovna Anně to vlezlo celé na mozek, ve svých začátcích to byla taková roztomilá blondýnka.

Související články

Další články