Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

5 hereček, které se nebojí jít s kůží na trh: Divoká Krejčíková, opatrná Solaříková i obdařená Bendová

Jsou nádherné.
Zdroj: archiv
+ Dalších 27 fotografií
V českém šoubyznysu máme hned několik hereček, které nemají absolutně žádný stud. Když jde o roli, tak se klidně svléknou a ukážou téměř vše. Jako bonus pro diváka je navíc to, že vypadají naprosto senzačně a dívá se na ně moc hezky. Pojďme se podívat na pět nejžhavějších hereček Česka.

Jitka Čvančarová se sice v létě stala dvojnásobnou maminkou a nyní si plnými doušky užívá svých malých ratolestí, ale fanoušci se nemůžou dočkat, až se znova objeví před kamerou. Kvůli těhotenství sice pár kilo přibrala, ale nikdo nepochybuje o tom, že starost o dvě děti je takový zápřah, že se herečka rychle dostane do své původní formy.

Půvabná herečka není žádná puritánka. Už ve filmu Sejít z cesty, který se natáčel před osmi lety, Jitka ukázala svá nádherná prsa. Tehdy to ale nebylo zas takové terno, protože herečka byla hodně hubená. Reputaci svému poprsí napravila ve snímku Království boží na zemi.

Tam jsme se mohli pokochat záběry, ve kterých Jitce přes mokré tričko prosvítají bradavky. Naprostá pastva pro oči. Prostor jiné partii dala herečka v roce 2014 v seriálu Až po uši. Tak snad se brzy dočkáme.

Alice Bendová jednoznačně patří mezi naše nejobdařenější herečky. Momentálně jí sice šlape na paty Jitka Čvančarová, ale prsa Bendové jsou bezkonkurenční. Fanoušci mohli obdivovat její bujná ňadra třeba ve filmu Hop nebo trop.

Úplně poprvé ale své trojky ukázala Ondřeji Vetchému v roce 1997 ve filmu Báječná léta pod psa. Žhavou scénu si střihla také ve filmu Kajínek nebo Duše jako kaviár. Alice je pořádná rajda i v soukromí a rozhodně se toho nebojí. Důkazem jsou její sociální sítě nabité žhavými fotkami.

Aneta Krejčíková začala pozvolna. Nejvíce ji lidé znají z nekonečného seriálu Ulice, kde hraje sice odvážnou holku, která se s ničím nepáře, ale pořád to nebylo ono. Za zmínku určitě stojí film Všiváci, kde všem ukázala své nádherné čtyřky.

Herečka se sice svěřila, že se při natáčení erotické scény styděla, ale na druhou stranu je to profesionálka, která to zvládla levou zadní. Mnohem odvážnější scénu si střihla ve filmu Poupata, kde hrála striptérku a svlékla se do naha.

Berenika Kohoutová je odvážná holka nejenom před kamerou, ale i v soukromí. Když byla před pár týdny na dovolené v Portugalsku, celému Lisabonu ukázala svůj rozkošný zadek. Proto je snad jasné, že ani ve filmech nemá prakticky nejmenší problém cokoliv ukázat.

Už jako náctiletá se svlékla v Soukromých pastech. Naposledy jsme mohli vidět její ňadra v seriálu Dabing Street. I ve filmu Můj vysvlečený deník bylo na co koukat. Berenika je taková nástupkyně Alice Bendové.

Patricie Solaříková je ze všech zmíněných hereček nejstydlivější. Svlékací scény si užila zejména v seriálu Ulice, kde se ale musí počítat s tím, že divák žádné žhavé scény neuvidí.

I tak ale Patricie zažila několik peprných chvil jak v posteli, tak třeba ve škole. Herečka v poslední době vypadá naprosto bezvadně, tak všichni můžeme jen doufat, že se jednou odhodlá k pořádně odvážné scéně.

Související články

Další články