Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 herců, kterým ze slávy začalo hrabat: Kdo se dočista zbláznil a proč?

Pánové měli životní okamžiky, kdy svou slávu prostě neunesli.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Sláva s sebou nepřináší jenom úspěch, krásné ženy, šťastný život a VIP výhody. Některým hercům naopak vlezla do hlavy a oni po čase začali pěkně vyvádět. Některé hvězdy neustálá pozornost navíc dostane na úplné dno a končí to tím nejhorším scénářem. Někdo si naopak ve stáří nechce připustit, že už se nikdy na vrchol nedostane. Kdo si tímhle bojem prošel?

1. Heath Ledger

Nejslavnější představitel Jokera zemřel ještě před třicítkou, v pouhých 28 letech. 22. ledna roku 2008 ho našli v hotelovém pokoji v New Yorku, kde se připravoval na natáčení Batmana. Do role dával veškerou energii a na výkon se před nástupem na plac připravoval. Temná postava ho úplně spolkla a on měl u sebe prášky na spaní, uklidnění, antidepresiva… Kvůli kombinaci léků a velké psychické i fyzické námaze mu v osudný den přestalo bít srdce.

2. Mickey Rourke

Mickey se po premiéře žhavého filmu 9 a 1/2 týdne stal idolem všech žen. Mohl mít všechny, na které si ukázal, a jeho klukovská roztomilost v kombinaci s namakaným tělem dostávala dámy do kolen. Pak ale začal Mickey stárnout a v obličeji viděl jenom odlesky své bývalé slávy. Místo toho, aby stárnul s elegancí, jako takový George Clooney nebo Brad Pitt, tak se hrnul od jednoho plastického chirurga k druhému. Jeho obličej plný botoxu vypadal, jako že každou chvíli exploduje. Teď se herec snad už uklidnil.

3. David Duchovny

Mulder ze seriálu Akta X se začal na vrcholu slávy nebezpečně podobat své postavě Hanka Moodyho. To znamená, že se vyspal s každou ženou, která se mu nabídla. Nějak u toho zapomněl, že má doma manželku Teu a dvě děti. Po pár úletech to ještě ukecal na závislost na sexu a šel na terapie. Jenomže potom podváděl dál a jeho neklidný poklopec ho stál rodinné štěstí.

4. John Travolta

Sympaťák John vypadá, jako by měl v životě všechno srovnané. Rodina, děti, změnila ho i tragická smrt šestnáctiletého syna. Jenomže tenhle šedesátník před lety svěřil svůj život scientologické církvi. Ta ho přesvědčila, že za svůj úspěch vděčí právě jim, a on jako ovečka pečlivě odvádí podezřelým kněžím desátky. Lépe na tom není ani jeho hollywoodský kolega Tom Cruise.

5. Macaulay Culkin

Největší žijící oběť hollywoodské slávy. Jako malého roztomilého blonďáka z filmů Sám doma ho chtěl každý! Klučík si zvykl na zájem a slávu, ale s dospělostí zmizela jeho sladká vizáž a režisér po něm neštěkl. Macaulay se ocitl v kolotoči drog a alkoholu, ze kterého ho občas vytáhnou béčkové filmy a divadelní role. Kdybyste ho náhodou potkali, nejspíš si ho spletete s bezdomovcem.

Související články

Další články