V českém šoubyznysu existuje plno rozhádaných dvojic, trojic, čtveřic a Nightworků, ale tahle pětice párečků je postrachem každého pořadatele. Ne, že by nebylo super, kdyby se servali a bylo o čem psát, ale oni vidí jeden druhého a nakvašeně odcházejí. Proč? A koho si nikdy nezvěte na mejdan, leda by byli oddělení zdí?

1. Vlastimil Harapes (67) a Květa Fialová (85)

Vlasta má s občany ČR takovou dohodu, že budou všichni dělat, že není gay, a tvářit se hrozně vážně, když mluví o ženách. Jenomže východní filozofie zakazuje Fialové lhát, a navíc „nemá ráda heterouše“, takže neváhala před dvěma lety označit Harapese za „dost teplýho“, což stačilo k tomu, aby Vlastík bral teatrálně nohy na ramena, jen Květu vidí, a prohlašoval, že se jí štítí. Usmíření je předem vyloučené, protože Vlastík bude ještě na smrtelné posteli tvrdit, že je na ženské, a Květa… Květa prostě nelže!

2. Pavel Novotný (33) a Gabriela Partyšová (36)

Co se mezi nimi stalo, vědí asi jen oni dva. Jisté je jen to, že Novotný (33) Partyšovou (36) nesnáší tak, že o ní neváhá do kamery prohlásit, že je „svině“, ona o něm mluví jako o mimořádně zlém a podlém člověku, který je plný jedu. Novotný byl jako šéfredaktor týdeníku Spy u vzniku Ornelly Štikové (21) i zániku manželství Partyšové, o které říká, že ji usvědčil z dvaceti lží a je to intrikánka první kategorie, Partyšová kontruje tím, že její sok ji poškozuje cíleně. Aktuálně oba pracují pro TV Nova a dál spolu nemluví a dělají si různé naschvály pěkně v zákulisí. Usmíření v blízké době vyloučeno, sex vyloučen mezi těmito jejich dvěma rody na tisíc let dopředu.

3. Tomáš Novotný a Tomáš Zástěra

Asi nejtajnější nenávist současnosti. Novotný byl v únoru odejit po neuvážené kritice nadřízené z rádia, kde mají společnou show, a neunesl, že Zástěra okamžitě nerezignoval také. V privátní sféře spolu nepromluví ani slovo, protože Novotný je uražen, což všem vypráví, a distingovaného Zástěru to logicky štve. Legrační je, že spolu musejí dál moderovat Snídani s Novou, kde by jeden řekl, že jsou dál jako Vinnetou a Olda Šetrný, ale jak zhasne světlo na kameře, jdou každý jiným směrem. Šance na mír minimální!

4. Josef Rychtář (56) a Zdeněk Macura (40)

Neexistuje v Česku dvojice známých tváří, která by se tolikrát porvala před novináři a vzájemně na sebe podala více trestních oznámení. Oba měli poměr s Ivetou Bartošovou (†48), Macura tajně před Džambulčiným vztahem s Domenicem Martuccim (38), Rychtář byl manželem Ivety sedm měsíců před její smrtí. Macura tvrdí, že Rychtář Ivetu týral a zabil, Rychtář nemůže zkousnout Macurův únos Ivety do Itálie a dehonestaci její osoby prostřednictvím fotografií a videí, kde Iveta nebyla dvakrát ve formě. Ti dva se nejenže nikdy neusmíří, ale budou se rvát při každém setkání, dokud jeden druhého nezabije.

5. Jovana Vojtková a Libuška Vojtková

Legendární nenávist vznikla z dlouholetého přátelství v roce 2008, kdy Jovanka, dnes Vojtková, která svědčila své kámošce z divadla Libušce svatbu s muzikantem Pepou Vojtkem, přebrala Libušce Pepu Vojtka (49) a zlikvidovala její manželství, aby se s ní následně Vojtek potřetí oženil. Jejich manželství dodnes funguje, což je u Vojtka neuvěřitelná doba. Obě se tedy jmenují Vojtková a mají s Pepou syna. Novináři se čas od času dotazují obou, zda už je po vojně, že by to bylo pěkné usmíření, a je to většinou poslední otázka, kterou jedné nebo druhé do telefonu položí.