Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč ženy tolerují svým protějškům nevěru

S kým si tak píše, že?
Je vám váš partner nevěrný? Víte o tom, že má dlouhodobě milenku, nebo jde o často opakující se úlety? Proč s takovým člověkem žijete? Nevěra je bohužel fenoménem dnešní doby, a pokud o ní víme, je to vykřičník k tomu, že je něco špatně! Tady máte pět nejčastěji udávaných důvodů, proč ženy stále setrvávají v nešťastném vztahu.

Chlapů je málo Ano je to tak, ne že by snad pánové vymírali, ale bohužel je jich hodně málo „použitelných“. Jde o nedostatkové zboží, a tak když už mám doma alespoň někoho, nevím, proč ho měnit. S někým jiným by to mohlo být ještě horší! To je ovšem naprosto špatný názor, ženy! Naopak, možná na vás čeká princ, a dokud to s tímhle „ Casanovou“ neskoncujete, nepohnete se dál. Takže bacha!

Sebevědomí v tahu Nejenže z vás ten nevěrník udělal kuchařku, matku a dokonalou uklízečku, svými debilními narážkami a podlými vtípky vám vzal i poslední energii a sex-appeal. S tím je potřeba skoncovat a vytvořit ze sebe přesně tu ženu, se kterou vás podvádí. To znamená, dámy, nahoďte ženské oblečení, nasaďte podpatky a namalujte nehty i pusu na červeno. Uvidíte, že pokud to nepohne s tím chudákem, se kterým sdílíte domácnost, zaručeně upoutáte někoho jiného.

Peníze, peníze a zase jenom peníze Jestli patříte k těm více šťastnějším ženám, které mají doma sice blbce, ale zato život jako z pohádky, chápeme, že se vám těžko opouští zlatý palác. Chce to ovšem v lepším případě přesedlat na stejně zabezpečeného pána nebo si alespoň zaplatit šikovného právníka, který vám pomůže získat vysoké alimenty a něco ze společného majetku.

Rodina je základ státu Jste vychovávaná v duchu, že rodina musí držet pospolu, ať se děje, co se děje, a vaším heslem je to, že co se řekne doma, to se nevynáší? Pak pro vás bude složité tohoto nevěrného blba opustit. Důležité je to nebrat tragicky a být radši skvělou, svobodnou a šťastnou mamkou než utrápenou a zanedbanou „house frau“!

Pohodlnost Pokud máte vyřešené všechny předchozí body a přitom nejste stále rozhodnutá, že chcete od toho nevěrného zoufalce odejít, je na vině pohodlnost. Strach a pohodlnost jsou nejvíc nebezpečné pocity, a proto přizvěte na pomoc kamarádky, které vás podpoří a pomůžou odstěhovat vše, co bude potřeba. Uvidíte, že pokud zvládnete zatočit s jedním nevěrným kašparem, bude váš život mnohem stabilnější a úspěšnější.

Mohlo by vás zajímat

Další články