Váháte snad ještě někdo?

Tohle je pár důvodů, proč se opět rozhodnout pro Mildu.

1. Už ví, jak se to dělá.

Sem tam nějaký ten věnec položit, sem tam si neublinknout na korunovační klenoty, pak ještě nějaká ta kunda sem a tam, nezapomenout si nechat sušit trenýrky na komíně, dát večer Jirkovi kolečko salámu, jít spát. Jak by řekl kluk s řetízkem, ten hradní protokol má už docela v paži.

2. Je to mistrný stratég a taktik.

A to skoro až vojenský. Možná jste zaznamenali jeho výrok a nebojme se možná říct i nápad, kdy věrný jednomu ze svých bonmotů: Nehas co tě nepálí by k ochraně našich hranic před uprchlíky nasadil i hasiče, protože mají vodní děla. Jelikož na tento rok vláda schválila dotaci 19 miliard na boj proti suchu, nemusíme se bát, že by nebylo dost vody i na zalití imigrantů. Že v horkých letních měsících takto příjemně osvěžený imigrant chytí druhý dech vyřešíme nasazením pekařů nebo trumpetistů.

3. Nekonečná dávka bonmotů.

Bylo by sice lepší, kdyby měl spíš nekonečnou dávku bonbonů, ale vzhledem k tomu, jak jsou poslední dobou populární stránky typu Citáty na den, buďme rádi, že máme i prezidenta, který přispívá svým Troškou do mlýna. Což je zároveň voda na mlýn Vratislavu Mynářovi, který na rozdíl od dětí školou povinných smutní, že nedostal prověrku.

4. Dejme mu víc času na nalezení toho prokletého článku Ferdinanda Peroutky.

5. Jiří Ovčáček.

Určitě mají s Miloušem připravené nějaké další skeče, o které bychom jinak přišli. Zpívání hymny s více než třemi skauty například, zpívání hymny s nějakým jiným drobným kuchyňským vybavením než jen konvičkou, zpívání v dešti a kdoví, kde si ti rošťáci ještě v budoucnu ten svůj hit nezabroukají. Anebo si možná pořídí do party cvičeného medvěda a budou spolu synchonizovaně jezdit na jednokolce. Nenechme se připravit o to, co ti dva nezbedové příště vyvedou.