Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč v létě tloustneme! Vyvarujte se jich a buďte v klidu!

Jak jste na tom s postavou v létě vy?
Zdroj: Profimedia.cz
Jak jste na tom s postavou v létě? Říká se, že spíš v zimě se obalujeme tukem, ale není tomu vždycky tak. To, co jsme úspěšně shodili na plavkovou sezonu, za ty dva horké měsíce zase nabereme. Nekonečný kolotoč. Víme, jak ho zastavit.

Celou zimu se připravujeme na plavkovou sezonu a v létě úspěšně shozená kila nabereme. Máte to taky tak? Takovéto tvrzení, že v horku nemáme chuť na jídlo, je opravdová kravina. Právě v létě máme k jídlu ještě mnohem víc důvodů, a tak se nedivte, že tloustneme.

Přestože je půlka léta už za námi, můžete udělat ještě drobná opatření k tomu, abyste si postavu udrželi. Víte, kvůli kterým zvykům právě přes léto tloustneme? Odpověď je jednoduchá, je to těchto 5 věcí.

1. Grilování

Češi grilování prostě milují, a tak ho pravidelně pořádají, ovšem takové grilované masíčko není úplnou dietkou.

2. Alkohol

Co by to bylo za léto bez pořádného drinku v ruce. Bohužel u jednoho drinku to většinou nezůstává, a tak kalorie stoupají strmě nahoru.

3. Dovolená

Tak jaké návyky vás pronásledují na dovče? Váleníčko, hromada jídla i alkoholu, naprostá kalorická bomba. Pokud si myslíte, že ta procházka po pláži zachrání ty nabrané kalorie, jste na omylu.

4. Zmrzlinky

Zmrzlina je ryze letní záležitostí, a tak se na ni celou zimu těšíme. Bohužel příval smetany a cukru našim zadečkům nijak neprospívá.

5. Lenošení

V létě většinou vypadneme z nastaveného režimu, a tak jdou do háje i naše pravidelná cvičení. Navíc, komu by se v tak krásném počasí chtělo chodit do posilovny?

Související články

Další články