Kristen Stewart (23) je sice jednou z nejznámějších hereček současnosti, ale je také jednou z nejnepříjem­nějších hvězd pod sluncem. Ani se nedivíme Robertovi Pattinsonovi, že ji nakonec nechal a rozhodl se žít v celibátu, dokud si nenajde nějakou další praštěnou Američanku, která by se kvůli němu chtěla stát nesmrtelnou.

Protože je Kristen volná už docela dlouhou dobu, podívali jsme se na zoubek tomu, proč si myslíme, že tomu tak je, a proč si milá Kristen už zřejmě nenajde další spřízněnou duši.

1. Tváří se, jako by snědla kyselou okurku Kristen buď v dětství utrpěla nějaké trauma, nebo tajně podstoupila plastickou operaci obličeje, která jí zabraňuje v hýbání jejími koutky směrem vzhůru. Její neměnící se výraz typu „mám naděláno v kaťatech“ přivádí každého k šílenství.

2. Nosí otřesné hadry Kristen je hvězdou, která se nechala nakazit tím, do čeho ji oblékaly kostymérky v prvním dílu Twilight ságy. Outfity ještě doplnila o kousky z Robova šatníku, a proto dnes vypadá tak, jak vypadá. Žádná ženskost, originalita či vkus.

3. Netyká si s hygienou Zlí jazykové tvrdí, že americká rodačka moc nedbá na hygienu, čemuž by odpovídaly i její neustále umaštěné vlasy a neupravená tvář. Na tohle, Kristen, sbalíš maximálně hraběte Drákulu.

4. Okousává si rty I když je Kristen velká filmová hvězda, neztratila nic ze své nervozity a neustále si kouše do rtů. Ty má pak zakrvácené a tím přitahuje jen samé krvelačné bídáky.

5. Nechce vypadat hezky Mnozí herci se již v minulosti vyjádřili, že nechtějí s Kristen pracovat. Nejen kvůli okousaným rtům a nehtům, ale prostě kvůli tomu, že o sebe nepečuje. „Některé herečky se nechaly slyšet, že roli po boku Kristen nevezmou kvůli jejím špatným návykům. Bylo jim to trapné, ale je to tak," uvedli lidé z jejího blízkého okolí.

Kluci, tak co vy na to? Odradily by vás taky tyhle důvody, nebo jste pro ryzí přirozenost?