Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč sexuchtivé učitelky svádí svoje nezletilé žáky. Kvůli mužnému hrudníku a penězům to určitě není!

Mladí chlapci sexuchtivým učitelkám lehce podlehnou.
Zdroj: profimedia.cz
Poslední dobou je zvykem, že mladé učitelky tíhnou více, než je zdrávo, ke svým nezletilým žákům. Nejdříve to začne protežováním v hodině, poté kamarádstvím a pak mladého nevinného kluka prostě svedou. Ten je většinou sympatiemi jeho milé učitelky potěšen, tak se nechá. Většinou jejich „vztah“ praskne a ona skončí v kriminále. Proč to ale pedagožky riskují?

Učitelky tíhnou ke svým mladým studentům. Není se čemu divit, tráví s nimi hodně času, někdy i od rána do večera, a tak se tam nějaký ten vztah občas vytvoří. Některé láká jen ten adrenalin, jiné se do kluka prostě zamilují. A to i přes to, že mají doma vztahy, manžele nebo děti. Je to snad nějaká úchylka nebo touha po dobrodružství?

1. Mají rády nadvládu v sexu

Většina žen je dominantních, a tak by v posteli nesnesly, že by je muž vedl a říkal jim, co mají dělat. Chtějí mít poslední slovo a vše se musí motat kolem nich. Když se jim poštěstí a dostanou do postele mladého nezletilého žáka, mají vyhráno. Chlapci jsou většinou nezkušení a o sexu nevědí vůbec nic, někteří jsou dokonce ještě panicové, tak je může učitelka pěkně zaučit a ukázat jim tajemství sexu. A to se jim na tom právě líbí. S chlapcem můžou manipulovat a on dělá vše, co si řeknou.

2. Zakázané ovoce

Některé učitelky jsou ze svojí profese tak trochu znuděné. Přednáší a učí pořád to stejné dokola, a tak o nějakých zážitcích nemůže být ani řeč. Proto pak svedou mladé naivní chlapce. Touží totiž po adrenalinu a dobrodružství. A ještě ta představa, že dělají něco nezákonného, je šíleně vzrušuje. Zakázané ovoce přece nejvíc chutná. Stýkat se s klukem tajně, milovat se na školním záchodě nebo v posteli, když šel manžel nakoupit? To je pro ně vzrušující. A vůbec si neuvědomí, že tím hodně riskují.

3. Připadají si mladší

Když je učitelka autoritou a má děti učit něco, co se jim rozhodně do života bude hodit, žáci k ní vzhlíží. Aby svým studentům látku vysvětlily, musí se snížit na jejich úroveň a po lopatě jim říct, o co jde. Takže se hodně musí vžít do jejich myšlení. A tak si někdy připadají poněkud staré. Sexuální dobrodružství s jejich nezletilým žákem je pro ně něco jako znovuzrození. Vstříkne jim to novou krev do žil a najednou jakoby po jeho boku omládnou.

4. Bohyně

Paní učitelka většinou všechno ví, je milá, hodná, kdykoliv dětem poradí a všichni ji mají rádi. Žáci tak k učitelkám většinou vzhlíží a nedají na ně dopustit. Pedagožka je vlastně něco jako jejich druhá matka. A co řekne paní učitelka, to přece platí. A když paní učitelka řekne, pojď si hrát, tak si s ní mladý kluk prostě hrát jde. A to se učitelkám líbí. Připadají si jako bohyně, výjimečné a krásné. Mladí kluci k nim vzhlíží a nedají na ně dopustit. To, co řeknou, je svaté a učitelky toho umí využít.

5. Mladé maso

Spousta žen je na zajíčky, ale některé si vybírají muže, kterým bylo aspoň 18 let. Jenže některé sexuchtivé učitelky jdou ještě dál. Nezastaví je ani to, že žákovi ještě nebylo patnáct a že by mohly jít sedět. Láká je totiž mladé nezkušené maso, které si pěkně můžou zaučit. Rozhodně se nemusí bát, že by byl chlapec až příliš chlupatý, určitě nemá žádnou pohlavní nemoc, většinou voní a má hebkou pleť. A to některé mladé učitelky prostě vzrušuje. Že by nějaká úchylka?

Související články

Další články