Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč se Justin Bieber pořád vrací k Seleně Gomez a ona ho znovu a znovu bere zpátky

Slavný pár lesbiček se opět dal dohromady, může za to především to, že
se jim již sesynchronizovaly menstruační cykly.

Kanadská zpěvačka Justin Bieber a americká zpěvačka Selena Gomez jsou opět spolu. Slavnostní a jubilejní čtrnáctý pokus fungovat jako pár jim určitě vyjde, protože když ze slova lesbičky odeberete osm písmen a přidáte sedm, vznikne slovo čtrnáct. A to není náhoda. Zde je pět jasných důvodů, proč se ti dva k sobě neustále vracejí, jejich láska překonává všechny překážky a zůstanou spolu až do smrti.

1. Prádlo

Justin se Selenou mají stejnou velikost kalhotek i podprsenky a ve výročním vydání Guinessovy knihy rekordů pro lesbičky na rok 2014 zde budou uvedeni jako pár s největší sbírkou růžových tang na zeměkouli.

2. Slevy

Výhodou Justina Biebera je, že kamkoliv ho Selena vezme, dostane na něj dětskou slevu. Jízdenky v MHD, Happy meal v McDonalds nebo permanentka na lyžování ve Špindlu? S Justinem se jí to vyplatí jako s nikým.

3. Synchronizace

Když spolu dvojice žen žije delší dobu, synchronizují se jim menstruační cykly. A to přesně se stalo Justinovi a Seleně. To znamená, že spolu prožívají ty lepší i ty horší fáze periody, jsou na sebe protivné ve stejném týdnu a ve stejných dnech i ovulují a píší si emo statusy na Facebook. Je to výhodné.

4. Družina

Justina každou středu vyzvedává z družiny jeho máma, takže Selena má pravidelně ve středu jistotu, že má odpoledne jen pro sebe a nakupování s kamarádkami. S jiným partnerem bohužel takhle jasně naplánovaný týdenní rozvrh neměla.

5. Nádobí

No a v neposlední řadě je tu ryze praktický důvod – Justinovy kšiltovky Seleně skvěle slouží jako hrnce na polívku. Ušetří tak za nádobí.

Mohlo by vás zajímat

Další články