Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

5 důvodů, proč se Jarda Jágr nechá příští rok přece jen ukecat!

Jarda dá ještě dvě olympiády a utrum.
Zdroj: profimedia.cz

Jarda Jágrů (42) to včera podle očekávání reprezentačně zabalil a nikdo mu nemůže říct ani půl slova, protože byl samozřejmě opět nejlepší. Přestože je to chlapec zásadový a rozvážný, svoje prohlášení vezme samozřejmě v březnu 2015 s nějakou národem vítanou výmluvou zpátky a ve třiačtyřiceti bude nejlepším hráčem ČR na mistrovství světa v Praze 2015.

Tady je pět jasných důvodů a kdo jim nevěří, ten nerozumí hokeji:

1. Růža se dovolá!

Hlavním kritériem Jardova každoročního přijetí nominace není aktuální chuť, ale to, zda se mu dovolá trenér Růžička. A přestože bude Jarda dělat půl roku před Zagorku, nakonec to na padesátý pokus pro sichr zvedne, protože osm hodin před oznámením nominace bude pomalu čas přestat dělat fóry a Růža má taky jen jedny nervy a jednou ho to telefonování před klíčovou tiskovkou může přestat bavit.

2. Babiš přejde k výhrůžkám

Andrej na to Kladýnko přes Kostelecké uzeniny zase rád přispěje, ale Kostelecké uzeniny mají rády Jardu na place a ne na tribuně s tabletem v jedné a Biblí v druhé ruce. Takže Andrej se, na rozdíl od Růži, dovolá vždycky a nebude se ptát, prostě rozkáže.

3. Hokejová rodina bude otravnější než obvykle

Když Džegr posté ve vší slušnosti poprosí svou sektu ke všemu ochotných otroků hokeje, kterou tvoří jeho fans na Facebooku, docvakne mu, že si hokejová rodina OPRAVDU MOC přeje, aby nejlepší evropský hokejista všech dob a nejvyšší morální bytost seděla alespoň na střídačce a tvářila se odhodlaně, byť by třísla, ruka, noha, malíček a trochu i hlava nechtěly dovolit. To, že teď všichni podepisují "Jardo děkujem" a další patetické nesmyly (Jako by Jágr nevěděl, že jsme mu vděční, vždyť tam byl nejlepší), zdaleka neznamená, že to nebudeme za rok (dva, tři) podepisovat znovu.

4. Jarda vychladne a uzná, že rozhodčí je sem tam třeba respektovat i jinde než v EnEjčEl!

Jarda se nám v Minsku vyjadřoval trošku v emocích, co si budeme povídat. A používal nepěkná slovíčka, a to zejména směrem k rozhodčím, ač je odborníkem na hru jako takovou a pravidlům a jejich uplatňování v praxi rozumí úplně stejně jako průměrný fanoušek. Dá si pár dřepů, zajde do kasinka, třeba dojde nárazově po čase i na nějaký ten sex a oni nakonec i ti muži v černém nebudou zase tak úplně mimo, když mohou pískat na mistrovství světa.

5. Bůh, Marián Jelínek a ještě někdo další nepodstatný mu dají znamení!

Jarda potřebuje ke všemu trošku ponouknout, přeci jen nikdo není neomylný a i bystrý chlapec z Hnidous některá rozhodnutí není schopen udělat sám. Takže se poradí s Bohem, který sice nic nenaznačí (protože neexistuje, Jardovi to co? Jardovi to říkat nebudeme), ale jakoby naznačí, své si řekne i odborník na všechno Marián Jelínek, a když nápad označí za prospěšný i někdo z trojice Doleželová (32) - Borhyová (36) - Lenertová, nebude co řešit. A když jo, nevadí, však jsme si řekli, jak je to s tím Babišem, ne?

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy