Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč se Jágr NIKDY NEOŽENÍ a nebude mít ŽÁDNÉ DĚTI

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 26 fotografií
GLOSA
GLOSA: Čerstvá zpráva o tom, že se Jaromír Jágr (47) a Veronika Kopřivová (28) po několika letech vztahu rozešli, což po článcích eXtra.cz oba potvrdili, opět nahrává ke spekulacím. Je s nejslavnějším hokejistou Česka v soukromí těžké pořízení, že zatím neměl štěstí na životní lásku? Nebo si vybírá ty nepravé? A proč si autor těchto řádků myslí, že ani do budoucna se nic nezmění?

Předně je třeba uvést, že nikdo z nás nezná skutečnou Jardovu povahu, jen on sám, jeho blízcí a jeho bývalky. I tak ale národ vztahy nositele dresu s číslem 68 velmi zajímají. Lidem, kteří sami mají rodiny a vědí, že z dobře fungujících vztahů se dá čerpat ve všech sférách života a dvojnásob to platí pro páry i s dětmi, je líto, že podobné štěstí nepotkalo i jejich hokejového oblíbence.

Jenže má on vůbec na něco takového náturu?

Roštěnky

Pokud dobře víme, Jaromír Jágr (47) si cíleně vybírá jednu luxusní kočičku za druhou. Modelky z těch nejhezčích. Na jeho místě bychom asi také měli blíž k roštěnkám z předních stránek médií než k prodavačkám a jiným obyčejným holkám. Kde ty má taky proboha šanci potkat?

Nikdo taky netvrdí, že modelíny či moderátorky nutně musí být špatné partnerky nebo matky, ale opravdu jen mezi nimi bude lovit chlap, který má představu o tom, jak prožije život po boku jedné skvělé ženské bez manýrů a s partou capartů kolem?

Nepřipadá mi to tak.

Fanatik

Dalším důvodem, proč si myslím, že u Jágra nějaké vdavky či rodičovství jen tak čekat nemůžeme, je fakt, že jsme zatím nezaznamenali případ, kdy by si vybral ženu, která by nebyla jen pár let od maturity. A je logické, že řada takových má celý život před sebou a rozhodně netouží po tom, aby do roka a do dne zakládaly rodinu, i kdyby to sám Jarda sebevíc chtěl. Až ho ale jednou paparazzi načapají s nějakou pětatřicítkou, začneme s lehkým pesimismem dávat změně naději. Pokud mu v té době ale nebude už devadesát…

Další a zásadní překážkou pro vybudování klasické famílie je u něj holý fakt, že je naprostý fanatik do hokeje. Ten je pro něj vším a troufám si tipnout, že kdyby si měl vybrat, jestli prožít romantický večer se svou láskou, nebo udělat něco se svou výkonností na tréninku či něco vylepšit v hokejovém Kladně, jehož je majitelem, jeho holka jednoznačně ostrouhá. Takový prostě je a nikdy se kvůli žádné nezmění. Právě kvůli tomuhle zabejčení a plnému zaměření se na hru s pukem se ostatně stal jedním z nejslavnějších hokejových hráčů světa vůbec.

Bude mít potenciální synátor spalničky? To je sice smutné, ale play-off, nákup hráčů nebo plánování nové střechy stadionu, takže nazdar. Osamělé paničky od zaneprázdněných bohatých podnikatelů, uvězněné celé týdny a měsíce v luxusní vile uprostřed satelitního městečka, by mohly vyprávět. Tohle prostě taky není moc lákavé a perspektivní. Taková Maruška od hokejové modly Vladimíra Růžičky o tom ví taky své

Pochyby

Pro tohohle sportovního boha vůbec musí být těžké připustit si nějakou dívčinu k tělu. V našich končinách je tak slavný, že ho znají i ty nejmenší děti a povědomí o něm má snad dokonce už i každá vítězná spermie v závodě o vznik života. Musí si zákonitě říkat: Není se mnou jen kvůli mému jménu? Nemiluje spíš představu, že mám hodně peněz? Nebo že se po mém boku proslaví a rozjede si byznys, který ji do konce života zabezpečí? Samé otázky, nejednoznačné odpovědi.

A i kdyby se čirou náhodou u božského Jardy něco změnilo a začal toužit po potomkovi, tak tu mohou vyvstat pochyby: Opravdu chci přivést na svět následovníka Jágra, po kterém půjdou lidé celý jeho život jako medvědi po medu? Neodsoudím ho k životu v mém stínu? Navíc s jeho minulostí je otázka, jestli by nezaujal už jen ty, které s ničím hlubším a vážnějším ve skutečnosti nepočítaly.

Nevíme, jestli je Jágr skutečně prokletý, jak se někteří domnívají, zdá se ale, že rodině a případným dětem stojí v cestě samé nepřekonatelné překážky. Jenže jen zdánlivě nepřekonatelné. Když se Jardo chce, víš sám dobře, že nakonec jde všechno…

Související články

Další články