Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč se Češi tolik bojí uprchlíků

Češi se prostě uprchlíků bojí.
+ Další fotografie
Drtivá většina obyčejných Čechů se prostě uprchlíků bojí. Intelektuálové hlásají každý den, že není čeho se bát, ale obyčejní lidé jsou pevně zakonzervováni ve svém přesvědčení a nic s nimi nehne. Proč se Češi tolik bojí? Těch důvodů jsou desítky, přinášíme vám 5 nejzákladnějších...
  1. Češi se bojí, že spolu s uprchlíky přijdou do Česka lidé, kteří zde budou chtít zavádět islámské právo šaría. Dokonce se bojí, že se mohou do české kotliny dostat bojovníci Islámského státu.
  2. Češi se bojí, že uprchlíci mohou do Česka přinést exotické choroby, jako je mor a ebola.
  3. Češi se bojí o peníze. Myslí si, že chudí imigranti budou sponzorováni z našich daní. Bojí se o práci, že ji budou dostávat uprchlíci na úkor Čechů.
  4. Češi se bojí uprchlíků, protože tento strach v nich vyvolávají někteří novináři a někteří politici. Konvička (Islám v Česku nechceme) a nebo Tomio Okamura se netají tím, že jsou proti přijímání uprchlíků.
  5. Češi se bojí o tradici, kulturu a evropské hodnoty. Češi se bojí toho, že uprchlíci se nedokáží začlenit do společnosti a ve městech vzniknou ghetta, kde budou platit jiná pravidla, než vyžadují zákony ČR.

Také se bojíte? A z jakého důvodu? Napište nám svůj názor na redakce@etra.cz, rádi ho uveřejníme.

Mohlo by vás zajímat

Další články