Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč peníze kazí mužům charakter!

Kdysi to býval docela fajn týpek…
Zdroj: archiv
Peníze smrdí a kdo říká, že ne, ten smrdí taky! Pro někoho, kdo třel celý život bídu s nouzí, jsou rychle a jednoduše nabyté peníze prostředkem maximálně tak k tomu, aby se z něj stal nesnesitelný, namyšlený a nabubřelý páprda, který si koupí nový model BMW, zlaté hodinky a svou bývalou manželku vymění za lehčí blondýnu. Ano, bude to láska až za hrob.

Opravdu byste všechno krásné vyměnili za pár papírů s Masarykem?

Tady máte 5 důvodů, proč to není dobrý nápad!

1) Věčné mládí

Když už jste si namluvil mladici, nemusíte vypadat za každou cenu na 20. V kalhotách Replay, triku Diesel a s vlasy obarvenými na černo budete působit spíše jako místní voyer než 60letý nestárnoucí muž.

2) Skromnost

Být bohatý a skromný je poměrně neobvyklá kombinace . Většina pracháčů touto vlastností moc neoplývá, a proto jsou mezi střední třídou často neoblíbení.

3) Přátelé

Pořádek dělá přátele, peníze nikoliv! Možná si myslíte, že vás vaši známí milují, ale ve skutečnosti je tomu právě naopak! Jste totiž škrt, dýška dáváte menší než ostatní a neustále si na něco stěžujete!

4) Moc

Ano, i bohatí musí respektovat stát na červenou, dodržovat rychlost a parkovat mimo místa pro vozíčkáře. Nejste všemocní, jen máte víc peněz na pokuty!

5) Láska

Většina boháčů neví, že kdyby měli hluboko do kapsy, nezavadila by o ně ani uklízečka z místního lokálu. Jak smutné, ale láska je někdy krutá!

Související články

Další články