Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč nevydrží Inně Puhajkové vztah s kopačkou Tlustým. Víme toho mnohem víc!

Zdroj: Herminapress.cz/Facebook.com
+ Další fotografie
Sporťačka Inna Puhajková má pro sportovce obrovskou slabost. Od ledu přesedlala k zelenému trávníku. Přinášíme vám 5 opravdu závažných důvodů, proč jí vztah s ligovou kopačkou nevydrží.

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (43) Inna Puhajková (29) od začátku roku randí s fotbalistou Petrem Tlustým (29). Ano, jmenuje se stejně jako další bývalý Innušky přítel, hokejka Jirka Tlustý (27). Jenže není Tlustý jako Tlustý.

Sice sportovce pojí příjmení a vřelá náruč Inny, ale přeci bankovní konta nelze porovnávat. Zatímco jeden vydělává miliony a jezdí si ve Ferrari, tak čutálka Petr kope jen ligu v Jihlavě, kde se hrubá mzda pohybuje v řádech desetitisíců

Zatímco s hokejistou láska po dvou měsících vyprchala, s hráčem fotbalu randí dodnes

Jenže jsou situace a důvody, které vztahu rozhodně neprospívají a můžou je stát vzájemnou lásku. Samozřejmě to Innušce a Péťovi nepřejeme, ale zde máte pět problémů, které nelze dlouhodobě překonávat

1. (Ne)naditá peněženka

Jak už jsme zmínili, tak ve fotbalové Jihlavě k bohatství rozhodně nepřijdete. Pokud tedy nejste mega talent a nestáhne si vás do týmu Sparta nebo Plzeň. Ale to se Petra netýká. Je to ligový fotbalista hrající v Jihlavě, kde si podle našich informací přijde na cca 50 tisíc. Což je pořádný rozdíl oproti přetékajícím šrajtoflím Jágra (43) či Tlustého. Kopačka nemůže zahrnovat Innu takovým luxusem, na jaký byla v předešlých vztazích zvyklá. Inna sice stále má růžové brýle, ale dovolená na Floridě a dovolená na Mácháči jsou přeci jen dvě odlišné zkušenosti.

2. Pendlování mezi Prahou a Jihlavou

Byť by se zdálo, že ten rozdíl mezi Čechy a Moravou je oproti létání do Ameriky malicherný, tak tu je! Zkuste si každý den jezdit po D1. To je za trest. S letadlem zácpy opravdu neřešíte. To víc času stráví zamilovaný páreček za volantem než společnými vášnivými chvilkami. A kolik nervů je to musí stát. To by přeci začalo vadit i zapřisáhlému flegmatikovi, který by vztekem okusoval volant. Ani jeden ale prý neuvažují, že by se k sobě přestěhovali, raději budou dojíždět. Jak dlouho jim chuť na výlety vydrží?

3. Honba za kariérou

Když Innušce nabídli místo v televizi, tak tomu nemohla uvěřit. Po sedmi letech v domácnosti, kdy se starala jen o to, aby Jarda měl domácí knedlíky a guláš, zajásala a vrhla se na dráhu moderátorky. Jenže možná už jí to trochu přerostlo přes hlavu a stal se z ní vlastně takový workoholik. To je právě důvod, proč se nepřestěhuje do Jihlavy. Chce na Nově dokázat, že pro moderování byla zrozena, že k epizodě "Hausfrau" se už vracet nechce. Ani Petr se kariéry nevzdá, chtěl by si ještě něco "vykopat".

4. Nová láska

Je dost možné, že se moderátorka zakouká někde jinde. Přeci jen se kolem ní točí spousta bohatých sportovců a podnikatelů. A to je velké lákadlo, na to Inna slyší. Pořádné rozmazlování, drahá auta, luxusní dovolené. To by jí nový boháč, pardon láska, určitě splnil. Sama modelka přiznává, že o ctitele rozhodně nouzi nemá. Stovkám fanoušků na svém Facebooku, kteří jí skládají komplimenty, ani nestačí odpovídat. Péťa by se měl začít pořádně otáčet, aby Inušce nic nescházelo a nakonec nepodlehla svodům milionářů.

5. Sexuální orientace

Když se na Petra podíváte, tak je to opravdu velký metrosexuál. Více než na fotbalistu bychom ho tipovali spíše na manekýna. Je fakt na každé fotce upravený, až vymazlený. Bezesporu se musí líbit nejen ženám, ale určitě nad ním radostí plesá i gay komunita. A člověk nikdy nemá říkat nikdy. Faktem je, že tohle by byla pro Innu fakt rána.

Třeba nám ale mladý páreček vyrazí dech a všechny překvapí. Sázíte na to, že bude svatba? Že Tlustý doprovodí Innu před oltář? My si myslíme, že ne, že ten vztah nemá budoucnost. Své názory pište do diskuze.

Zpravodajství eXtra.cz můžete sledovat také na Twitteru

Související články

Další články