Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč nemůžete nikdy zažít sex jako ve filmu

Zdroj: Profimedia
Sexuální scéna ve filmu je dnes už celkem automatika. Bez toho si snad film neumíme ani představit. Sex na televizních obrazovkách většinou vypadá tak hladce, že vás ani nenapadne, že by se jeho průběh mohl nějak zkazit. V životě to ale chodí trošku jinak a my vám přinášíme 5 důvodů, proč nemůžete nikdy zažít sex jako na filmovém plátně.

Filmový sex by chtěl zažít každý člověk. Průběh vypadá tak snadně a je vždycky bez zádrhelů. O společném orgasmu ani nemluvě. Ve skutečném životě se ději na obrazovkách přiblížíme jen stěží. Opravdový pohlavní styk totiž vypadá mnohem méně esteticky než ve filmu.

  1. V první řadě nemáte potřebné zátiší pro dokonalý sex. Chybí vám výhled na Manhattan, vodní postel, mučírna a to nejdražší šampaňské. Koukáte možná tak na Palmovku, máte gauč, jednu okousanou vařečku a pivo. Podle filmového plátna by vám nemělo chybět ani poblíž položené prostěradlo, kterým se omotáte jako blázen, až si půjdete uprostřed noci pro vodu.
  2. Pokud se alespoň trošku chcete přiblížit svým filmovým hrdinům, nechte si při sexu podprsenku. Všimněte si, že v každé intimnější scéně si ji žena nechává. Zvláštní je, že prsa jsou často zakrývána. Sundat spodní díl prádla ale problém není.
  3. Mnohonásobný orgasmus dvou a více zúčastněných je samozřejmostí. Výbuchy vášně jsou běžné i vícekrát za styk. Josh Hartnett ve filmu 40 dní a 40 nocí udělal svoji partnerku jen dotykem malé rostlinky. Zažila jste někdy orgasmus kytkou? Že ne? Protože to nejde!
  4. Ve filmovém světě drží účes hlavní hrdince i po tom, co je hodiny a hodiny vášnivé noci dole. Vy jste dole sotva 15 minut a vypadáte, jako kdyby na vás celý rok nepřetržitě foukal větrák. I když si vlasy nalakujete, nenaděláte nic. Vlasy vám stejně nevydrží.
  5. Na začátku sexuálních scén se pár obvykle vášnivě svléká. Žena jedním trhnutím rozepne muži košili a neodletí ani jeden knoflíček. V reálném životě by žena po krátkém sexu zašívala přibližně čtyři hodiny, takže košili raději pozvolna rozepněte.

Související články

Další články