Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč nechodit v největších vedrech na rande!

Tímhle rozhodně neoslníte!
Zdroj: profimedia.cz
Všichni jsme sice čekali, až se dostaví po dlouhé zimě konečně vytoužená vedra, ale i přesto, že slunce pálí, my máme dobrou náladu, existují věci, které bychom si měli nechat na trochu chladnější období. Jednou z nich je randění. Tohle jsou jasné důvody, proč se nemá přijímat pozváni na rande v parných letních dnech.

1. Dřív nebo později stejně začnete smrdět

Ano, je to tak. Je úplně jedno, jestli při odchodu z domu na sebe nastříkáte tunu deodorantu. Stejně se pravděpodobně na své rande budete muset nějak dopravit. Jestli zrovna nepojedete autem, tak už jen z tramvaje nebo metra načichnete tím odporným odérem zpoceného stáda Čechů. I když vystoupíte a projdete se na místo vaší schůzky, ta nechutná pachuť potu na vašem těle zůstane. Pak stačí hodinka na sluníčku na zahrádce a smrdíte hůř než havíř. Takhle byste se na první schůzce asi uvést nechtěli, že?

2. Tuna roztékajícího make-upu není sexy

Je jasné, že na první schůzce chcete působit dokonale. Proto musí být váš make-up bezchybný. Ale není nic horšího, než když vás chlap pozve v takových vedrech kdekoliv ven, kde bude do vás ze všech stran prát nekompromisní slunce. Váš doposud perfektní make-up se začne roztékat, budete se lesknout jako psí koule a k dalšímu rande nejspíš nedojde.

3. Na sluníčku se rychleji opijete

I když jste zvyklá na posezení vypít za normálních okolností osm kousků piv, v parném létě je to zcela jiná situace. V takových dnech budete ráda, že zvládnete sotva půlku. No a motat se po čtyřech pivech jako za normálních okolností třeba po devíti je trošku blbá vizitka na prvním rande.

4. Potíte se jako prase v chlévě

Pokud máte to štěstí a nezačnete smrdět jako v prvním bodě, tak se ale budete zaručeně potit. Krůpěje nechutného potu vám budou stékat po čele, tváři nebo po zádech vašich průhledných šatů. No a jít k vašemu panu Vysněnému se zpocenými zády a prdelí není příliš mňamka.

5. Rozhodně nebudete připravená na sex

Je pochopitelné, že než se odeberete ke společně strávené noci, pobudete spolu alespoň pět nebo šest hodin. Po takové době rozhodně nebudete fresh, jako když jste vycházela z domu. Půlky stehen se vám budou lepit k sobě, váš dech bude smrdět po alkoholu a budete mít potničky až na řiti.

Související články

Další články