Uznávám, že je trochu zvláštní zjistit, že ten muž, na kterém stojí chod rodiny a kterého bereme za poloboha a oporu, pročítá ženské weby a časopisy, ovšem důvod nemusí být vždy tak strašný, jak to vypadá na první pohled. Takže vydechněte, váš partner se nestal gayem a neskrývá svou orientaci, pouze se snaží porozumět složité ženské duši. Kdybyste se totiž svého muže zeptala, proč čte články určené ženám, rozhodně by odpověděl jednou z těchto možností.

1. Jak jinak poznat ženské myšlení

Ženy si neustále stěžují, že jim muži nerozumí, a tak se nedivte, že čtení ženských magazínů může být dobrou cestou za poznáním žen. Pokud tedy nemáte komunikaci na vysoké úrovni a muž se na některé otázky neptá právě vás, dozví se moudra právě na ženských webech nebo v časopisech. To dává logiku, ne?

2. Jak jinak vám udělat radost

Dalším důvodem může být návod na překvapení. My ženy milujeme romantická gesta a překvapení, a pokud není muž naladěn zrovna na stejné vlně, pak není nic divného, že zavítá na ženské weby pro inspiraci.

3. Jak jinak zamaskovat nevěru

Muži nejsou moc dobří lháři a my ženy většinou jejich podivné chování prokoukneme. Proto se článek o nevěře na ženském webu stává takovou malou zbraní v rukou muže. Může se tak inspirovat a vypilovat své nedostatky.

4. Rádi se podívají na hezké holky

Ženské časopisy a weby jsou plné žen. Nejenže se zde dočtete mnoho užitečných informací, je tu k vidění i mnoho krásných těl, obličejů a všeho, co muže přitahuje. Nemá cenu jim to vyčítat. Dokud se jen kouká, jste šťastnou ženou.

5. Většina článků se právě mužů samotných týká

Co jiného se probírá v ženských časopisech než muži? Ano, máte pravdu, ještě móda a diety, ovšem muži bývají na mušce jako první. Právě proto si o sobě rádi tyto články čtou a nacházejí se v nich.