Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč muži nechtějí úspěšné ženy!

Úspěšné ženy jsou pro muže velkou hrozbou.
Zdroj: profimedia
Doba pokročila, ženy se osamostatnily a staly se úspěšnými. Starý dobrý model, žena je v domácnosti, muž vydělává peníze, už rozhodně není samozřejmý, a tak se se změnou doby musí muži smířit. Jde jim to?

Máte neustále problém najít si toho pravého muže? Možná za to může váš úspěch v práci a samostatnost. Přestože se muži tváří, jakože jim úspěšné ženy nevadí, pokud žena vydělává víc peněz, dělá to problémy a vnáší to disharmonii do vztahu.

Ať se vám to líbí, nebo ne, skutečně je jen velmi málo mužů, kteří úspěch své partnerky ustojí a nezačnou se hroutit. My jsme pro vás našli nejčastější důvody mužů. Už víme, proč si nehledají úspěšné ženy!

1. Snižuje se jim sebevědomí a klesá mužnost

2. Cítí se řízeni a pod nadvládou

3. Není tak jednoduché ženu ohromit

4. Musí o ženu stále bojovat, protože její samostatnost jim nehraje do karet

5. Stále slýchají narážky na jejich nižší plat

Přesně tyto důvody jsou pro muže těmi pádnými, když se rozhodují, jestli si úspěšnou ženu vybrat nebo ne. Přestože je na první pohled přesně takové ženy přitahují, život s nimi už tak dokonalý není. Muži prostě sní o ženách, které se o ně budou starat, budou k nim vzhlížet a budou je poslouchat. V tomto ohledu se od nepaměti postoj a mentalita mužů nijak nezměnily.

Související články

Další články