Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč muže láká sex za peníze aneb Lehké holky jsou pořád v kurzu!

Dá se tím vydělat pořádný balík.
Přemýšleli jste někdy nad tím, co láká muže chodit za prostitutkami? Jde o trend, frajeřinu nebo nutnost uspokojit svou potřebu? Jak je možné, že tohle nejstarší řemeslo nevymizelo a ženy, co plní mužům touhy za peníze, se mají stále líp a líp.

Už víme, co muže přitahuje na lehkých dívkách. Kdo by si myslel, že jde o podúrovňovou obživu, je na omylu. Některé dívky si za jedinou noc vydělají víc než vy za týden v práci. Proč muži tyto veselé domy navštěvují a co je jejich hlavním lákadlem?

1. Anonymita

K čemu mít milenku, která se může kdykoli zbláznit a sen o dokonalé rodince rozbít. Navíc stačí dát pár stovek a vykonáte tu stejnou potřebu, která by vás s milenkou stála dvakrát víc.

2. Oddanost

Se zaplacenou dívkou si můžete dělat téměř cokoli. Nemusíte se tedy ohlížet na její potřeby a její spokojenost, jako je tomu ve vztahu. Právě to může přijít mužům jak hlavní výhoda.

3. Možnost naplánovat si sex

Přes den vás místo hladu přepadne neuvěřitelná chuť na sex? Není nic lehčího než zajít do nejbližšího bordelu a vykonat svou potřebu. Pro muže je den hned hezčí.

4. Předehra neexistuje

Muži většinou nebývají příznivci dlouhých předeher, a tak je dělají jen kvůli své partnerce. Při sexu s prostitutkou tyto zbytečnosti odpadají, protože každá minuta je drahá.

5. Tolik oblíbený orál

Kdy se vám naposledy stalo, že jste přišel domů a manželka se s vaším nádobíčkem jen tak pomazlila a nic po vás nechtěla? Žena, kterou si zaplatíte, pro vás udělá, cokoli si jen budete přát, takže orál od začátku až do konce není problém.

Související články

Další články