Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč Leoš nezmlátil nikoho v kadibudce pražského baru!

Leoš si bere hodiny tréninku na svoje oběti ze záchodů.
Zdroj: koláž archiv

Leoš Mareš měl před 14 dny zbušit v pražském baru Harley's mladou dívku, která na něj podává trestní oznámení. Přestože po nočním ošetření v Nemocnici Na Františku vypovídala hned nad ránem na policii a její verze zní věrohodně, stát se to nemohlo, tady je pět důvodů…

1. Leoš si sex nemusí vynucovat násilím

Leoš se přeci podívá psím pohledem na dívku a řekne „pojď si zapíchat“ a ona jde, a to vždy, i kdyby nechtěla, protože to chce Leoš. Navíc on musí něco říkat jen v krajní nouzi, obvykle stačí jen ten psí pohled.

2. Leoš na záchody na diskotékách nechodí

A to nikdy a ani ve VIPku. Leoš má prostě venku nebo klidně i uvnitř svůj záchod, na který si případně dívku vezme, ne, že ji tam potká!

3. Leoš koná beze svědků

Dobře, tak jsem tedy Leoš a chci dát pěstí dívce. Budu to dělat, když jsou u toho další dvě slečny? Být to autor textu, udělá to, jeho až na jeho logopedku nikdo nezná, ale Leoš přeci známý je!

4. Leoši, znásilni mě!

Dívka sní roky o tom, že Leoš vniká do jejího pokojíčku a namísto naléhání a přemlouvání prostě koná. Následně ho potká na WC. Navíc se chce vytáhnout, a tak ho poprosí, ať koná a nebere si servítky, tak si je asi nebral, no.

5. Leoš nemůže být nad ránem v baru, když ráno vysílá Ranní show

Leoš je vyhlášen svou spolehlivostí a abstinencí a profesionalitou. Těžko půjde večer pít, když má ráno rádio!!!

Související články

Další články