Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč jsou lidé na fesťácích lepší než ti ve vašem okolí

Letní festivaly jsou boží!
+ Další 2 fotografie
K létu neodmyslitelně patří festivaly. A protože jsme už za půlkou prázdnin, tak bychom si měli říct, jak je možné, že lidé na různých festivalech jsou vždycky o něco příjemnější než ti ve vašem okolí. Tohle je pět důvodů, proč tomu tak vždycky bylo a také bude.

1. Mají podobné názory a pohled na svět jako vy – existuje spousta druhů festivalů a každý z nich je zaměřen na úplně jiný styl hudby a života. Je tedy velmi pravděpodobné, že na festivalu, který jste si vybrali se setkáte s lidmi, kteří vyznávají podobné hodnoty jako vy. Proto si s nimi budete určitě více rozumět než s lidmi, se kterými se potkáváte v běžném životě. Proto je skvělé si jednou za rok na takový fesťák zajet a pořádně si pročistit hlavu.

2. Netrápí je běžné povinnosti a stres – někdo si jezdí po náročném roku odpočinout k moři, jiní zase na hudební fesťák. Výhodou je, že po celou dobu pobytu nemusíte absolutně nic řešit. Není důležité vědět, co je za den nebo kolik je hodin. Žádný stres a povinnosti. Proto se lidé na festivalech k sobě chovají mnohem lépe a srdečněji, než je běžné.

3. Mají srdce na dlani – když jste jednou na dovolené, a je jedno jakého typu, tak už se neohlížíte na to, kolik zrovna utratíte a jestli vyjdete se zbytkem peněz do konce měsíce. Na dovolenou se těšíte celý rok, a proto je třeba si ji pořádně užít. Lidé zejména na festivalech mají srdce na pravém místě. Nedělá jim nejmenší problém vám s čímkoliv pomoct, poradit, koupit pivo nebo něco k zakousnutí, když jste si zrovna nechali v kempu peněženku. A pokud jste se s tímto přístupem ještě nesetkali, tak jste patrně byli na špatném festivalu.

4. Jsou přinejmenším stejně styloví jako vy – je jasné, že když vyznáváte hippie styl, tak se v létě nevydáte na metalový koncert. Na fesťáku, který vám sedne na míru je fajn to, že tam potkáte spoustu lidí, kteří vyznávají stejný styl oblékání jako vy. Konečně si na vás nebudou moct ukazovat prstem a navíc načerpáte inspiraci.

5. Překypují smyslem pro humor – zatímco se přes rok musíte dívat na někdy pěkně naštvané a kyselé obličeje svých kolegů, tak na festivalech se jako lusknutím prstů všechno změní. Lidé hýří dobrou náladou a nasmějete se tak, že vám to vystačí zase do dalšího roku.

Mohlo by vás zajímat

Další články