Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč jít na komedii Vezmeš si mě, kámo?

+ Dalších 7 fotografií
Vezmeš si mě, kámo? je bláznivá komedie o dvou kamarádech, kteří se kvůli papírům naoko vezmou a obrátí naruby život všech okolo. A samozřejmě ten svůj. Jakmile si oba řeknou své ano, následuje jedna šílená situace za druhou. Přijede totiž maminka a snoubence se celá situace taky moc nelíbí. Přinášíme vám 5 důvodů, proč jít na tenhle bezva snímek do kina.

1. Komedie, která opravdu baví

Je to zajímavé, ale žánr komedie z kin postupně mizí. A pokud se v nich objeví, často má několik přívlastků. Vybírat si pak můžeme mezi černou komedií, kde se pak chce divákům často plakat, mrazivou komedií, kde se pak divák spíše bojí, romantickou komedií, což prostě bývají romantické filmy, nebo chytrou komedií, což jsou dobré filmy, ale divák se u nich až tolik nezasměje. Vezmeš si mě, kámo? je prostě KOMEDIE. Film, kde vás tvůrci chtějí od začátku do konce prostě bavit a rozesmívat. A daří se jim to na výbornou.

2. Zápletka

Zápletka filmu má nápad a dokonale funguje. Jeden ze dvou kámošů ztratí vízum a jedna z možností, jak ho znovu získat, je oženit se. A tak se domluví se svým nejlepším kamarádem, že se vezmou. Musí na nějaký čas žít jako skutečný pár a taky se tak chovat. To pochopitelně přináší jednu katastrofu za druhou, protože je dost lidí, kteří se to nesmějí dozvědět.

3. Situační humor

Film založený na situačních gazích, bláznivých momentech, absurdních situacích a na parodii všeho, co známe, má v podstatě dvě možnosti. Buď sklouzne k trapnosti, anebo se filmařům povede mít jednotlivé vtipy vypointované a dobře načasované. Komedie Vezmeš si mě, kámo? spadá do té správné varianty a některé vtipy jsou dokonce až dokonalé.

4. Nápady

Máme silné podezření, že se tahle partička komiků, která film natočila, u vymýšlení scénářů a u natáčení neuvěřitelně baví. Představujeme si, že se sejdou v baru a tam donekonečna vymýšlejí vtipy, které pak ve filmech používají. A navíc je pak umí přenést na plátno. Jejich nadšení a humor jsou nakažlivé.

5. Důvod pro ženy – romantika

Film o kámoších, kteří předstírají, že jsou homosexuálové, překvapivě skvěle baví i ženy. Taky proto, že jeden z kamarádů má snoubenku a druhý se zamiluje do bývalé lásky. Závěr filmu je v rámci šílené komedie snad až dojemný. A jsou to právě ženy, které dávají oběma kamarádům nejvíc zabrat.

Související články

Další články