Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč je tradiční Mácháč nejlepší festival pro nezadané!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Máte rádi festivaly, nespoutanou zábavu a elektronickou hudbu? Tak jste na správném místě. Zde je 5 důvodů, proč nesmíte chybět na Finlandia Macháč 2018, pokud milujete zábavu a hlavně jste SINGLE!

1. Nejít v létě na festival je jako nevidět v zimě sníh! Festivaly jsou nepsanou součástí a nutností každého léta. Je zcela jedno, kolik vám je let, jak vypadáte a kolik máte peněz. Na Finlandia Mácháč 2018 se pro vás určitě někdo najde. Tento festival navštěvují různé typy lidí, a proto je víc než 99% šance, že se i pro vás najde někdo na nějaké to povyražení.

2. Srpen je měsíc plný sexu Loni bylo zadrženo hned několik druhů drog ve značném množství. Říká se, že s pomocí drog jsou lidé nejen povolnější, ale prociťují daný akt mnohem intenzivněji. Pokud se tam chystáte, proč si to neužít se vším všudy? Tento festival se koná na konci srpna, proto je to skvělá příležitost, jak ukončit léto 2018 ve velkém stylu.

3. Všudypřítomný alkohol Jak kdysi řekl neznámý autor, vtipné historky nevznikají u sklenice vody či čaje. Pařmené a pařmenky tomuto určitě dají za pravdu. Kromě sexuchtivých pudů budete pod vlivem mluvit plynule jazyky, o kterých jste netušili, že je znáte, budete mít nápady, kterých budete hned po ránu litovat a také si naděláte kromě spousty přátel dost možná i pár nepřátel.

4. Přirozenost, kam se podíváš I když si holky balí nespočetné množství kosmetiky a doplňků, hned po prvním večeru to vzdají a můžete je tak další dny potkat tak, jak je rodiče stvořili, proto je to skvělé místo na hledání si partnerky, která vás po ránu nevyděsí.

5. Láska na celý život Budete se tomu možná divit, ale i na místě, jako je Finlandia Mácháč 2018 můžete potkat osudovou lásku, která vydrží navždy. Ruku na srdce, nebylo by nádherné, jezdit se svým partnerem každý rok na výroční kalbu? Třeba vás tam po pár letech požádá i o ruku, jak dojemné.

Mohlo by vás zajímat

Další články