Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč je sex ve vašem vztahu více než důležitý

Zdroj: Profimedia.cz

Někteří lidé si myslí, že sex je přeceňovanou složkou vztahu, jiní jsou na něm zas totálně závislí. Ať už patříte k první nebo ke druhé skupině, bezpodmínečně si přečtěte důvody, proč je milování s vaším partnerem tak důležité. Možná vás to k něčemu ponoukne.

1. Sex vás sbližuje. To je jeden z nejdůležitějších důvodů. Je holou skutečností, že to, že se vidíte navzájem nazí, už vás k sobě tak nějak poutá.

2. Uvolnění "napětí":https://www.extra.cz/mate-nervy-na-pochodu-spatne-spite-a-nedokazete-se-uvolnit-pomuze-vam-aromaterapie-dle-vaseho-znameni. Kdo by nechtěl přijít po dlouhém a stresujícím dnu z práce a uklidnit se něčím takovým, jako je sex?

3. Prodloužení života. Podle vědců vám milostné hrátky mohou přinést delší život. Při sexu ženské tělo produkuje dvojnásobek estrogenu, který pomáhá udržovat lesklé vlasy a jemnější pokožku Silné prokrvení zase odstraňuje nečistoty z pokožky a vyhlazuje vrásky.

4. Tlumení bolesti. Je údajně prokázáno, že častá sexuální aktivita ulevuje od bolesti zad a migrén a sex je prý až desetkrát účinnější než některé léky na bolest.

5. Posilování. Místo do fitka můžete každý den věnovat hodinku času milování. Při šedesátiminutovém pohlavním aktu zakončeném orgasmem lidské tělo spálí tolik kalorií, kolik jich získá při snědení velké pizzy.

Související články

Další články