Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč je randění se Slovákem peklo! A měly byste se mu vyhnout obloukem

Co myslíte, je to tak?
Spousta českých holek si dává za úkol ulovit slovenského mládence, se kterým chtějí strávit zbytek svého života. Zřejmě těm méně odvážným slečnám připadá, že mají doma něco cizokrajného, čím se lze chlubit nezadaným kámoškám. My vám v pěti bodech shrneme, proč se vztahu s pohledným Jánošíkem vyhnout obloukem!

1. Jeho maminka. Pyšná slovenská matka vás nikdy nebude mít ráda. Nejen proto, že nejste stejné národnosti, ale také nikdy nebudete dost dobrá pro jejího dokonalého a vymazleného synátora. Pokud i ustoupí a povolí vám vzít si jejího milovaného syna, bude vám dělat peklo ze života už navždy a stát vám za zadkem při každé možné příležitosti.

2. Jídlo. Pokud neumíte vařit halušky s brynzou, guláš a plněnou papriku, rovnou to vzdejte. I kdybyste se rozhodla zdokonalit a recepty se naučit přímo od nejlepšího slovenského šéfkuchaře, nikdy mu nebude vaše jídlo chutnat tolik jako od maminky. Stojí to za to úsilí a práci?

3. Jazyková bariéra. Je jasné, že si rozumíte, ať už on mluví česky, nebo vy umíte slovensky. Jedno je ale jisté, jakmile budete muset na víkend do jeho rodné vesnice, budete se cítit jako Alenka v říši divů! Pravděpodobně jeho celá rodina, kamarádi a široké okolí mluví nářečím, které nemáte šanci pochytit a už vůbec ne mu porozumět. Slováci mají tendenci mluvit rychle a vášnivě gestikulovat, bude to pro vás utrpení a chvílemi si budete opravdu myslet že se zbláznili nebo jim někdo něco hodil do pití.

4. Na všechno budete sama. Slováci jsou pracanti, o tom žádná, ale nechtějte, aby vám pomáhal s úklidem, vařením nebo snad nakupováním. Muži ze Slovenska se nadřou v práci, ale doma chtějí mít klid! Dá vám všechno, na co jen si vzpomenete či ukážete, jen ho neotravujte s pomáháním v domácnosti. Dejte mu ovladač do ruky, pivo a chutnou párenicu nebo korbáčiky.

5. Zapomeňte na výjimečnost. Pokud si myslíte, že mít po boku Slováka zavání něčím speciálním, jste na omylu. I když je to jiný stát, možná v něčem i jiná mentalita či názory, pořád jsou to skoro navlas stejní muži jako Češi. Nehledejte v tom žádnou vědu. Možná vás zklamou tím, že ledvinky, ponožky a sandály u nich v šatníku nenajdete.

Psáno ze srdce Slovenkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články